PredajTopovať

Predaj rodinného domu na vidieku. - JnBWMeMjeW5d

95 000 €


Hronovce
Pridané: 12. 05. 2024

Balkón
Áno
Celková úžitková plocha
900 m2
Garáž
Áno
Lodžia
Nie
Pivnica
Áno
Plocha obytnej časti
200 m2
Stav nehnuteľnosti
Čiastočná rekonštrukcia
Terasa
Nie

K dispozícií je kompletne zariadený starší veľký dvojpodlažný rodinný dom s dvoma garážami pripojený na všetky inžinierske siete. Elektrina, plyn, voda, pripojené na verejnú kanalizáciu +TV satelit).
Dom je postavený na pozemku o rozlohe 893 m² (836 m²- Toto je údaj s dedičského konania)

Na poschodí sú 4 izby + hala, kuchyňa, kúpeľňa, WC a na podlaží 1 izba, kuchyňa, veľká garáž, práčovňa/sušiareň, veľká špajza a 1 komora.

Veľkým bonusom sú ešte ďalšie dve stavby.
1. Vináreň (Ideálne na menšie oslavy pre cca 10 ľudí) s vlastnou klasickou murovanou poctivou pivnicou, kde je celoročne ustálená teplota na úrovni 12-14°C. 57 m²)
2. Väčšia hospodárska stavba určená na chov hydiny a pod. alebo sa dá využiť ako ďalšie skladové priestory.

Na pozemku sú aj dve záhrady, ovocné stromy a vinič, cca. 50 koreňov, z ktorého sa každý rok dá vyrobiť cca 150 l kvalitného a lahodného vína, alebo iba muštu a pasterizovať si ho, ale aj na priamu konzumáciu. Sú to rôzne staršie veľmi chutné odrody.

Dom sa bude predávať ako komplet zariadený to znamená, že sa tam bude dať bývať okamžite bez ďalších investičných nákladov na zariaďovanie bytového príslušenstva.
K dispozícii bude aj veľká chladnička + 2 mrazničky, práčka, 3xTV, dobre vybavená garáž pre domáceho kutila. atď. treba vidieť)

Miesto a bývanie je vhodné napríklad aj pre ľudí, ktorí doteraz bývali v panelákovom byte vo väčšom meste a chcú si užiť život, alebo už dôchodok na kľudnom vidieku aktívnejšou činnosťou, záhradkárčením, pestovaním ovocia a zeleniny, výrobou domáceho vína, alebo aj chovom hydiny a podobne.

Kúsok od domu je prírodná rezervácia, rieka Hron a jej ramená, kde sa dá celoročne stráviť čas príjemným prechádzaním v peknej prírode, ale rybárčenīm, alebo venčením psíka.

Veľmi dôležitou stránkou bývania sú aj seriózni susedia, ktorých vám môžeme garantovať.

CENA

95 000 €


Súkromný inzerent
Všetky inzeráty predajcu


Kontakt

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.


ID JnBWMeMjeW5d