PonukaTopovať

Predaj, rodinný dom blízkosti Hrona-Želiezovce/Mikula(N124-12-FRADE) - EZA9884

74 900 €


Želiezovce
Pridané: 15. 05. 2024

N124-12-FRADE

Link na video obhliadku: youtu.be/oI8kHxjxabY?si=-5l7LhiZgSf3rXzt

Ponúkame vám na predaj rodinný dom len 200 metrov od rieky Hron v meste Želiezovce, časti Mikula v okrese Levice na krásnom a slnečnom pozemku o výmere 997 m2.

Hlavná stavba má plochu približne 105 m2 a pozostáva zo slnečnej vstupnej chodby, troch izieb, kúpeľne spojenej s toaletou, špajze a kotolne. Okrem toho k domu patrí aj garáž. Dom je napojený na mestskú vodu, plyn, elektriku a žumpu. Kanalizačná prípojka je umiestnená pred domom.

Vedľajšia stavba má približne 40 m2 a disponuje kuchyňou, špajzou, skladovou miestnosťou a jednou miestnosťou z ktorej je prístup do pivnice. Aj táto stavba je napojená na mestskú vodu, elektriku, plyn a žumpu.

Pozemok je slnečný so šírkou 18 metrov a nachádza sa na ňom aj studňa.

Cena 74 900 € pri rýchlom jednaní je dohoda istá.

Sme pripravení pomôcť vám s financovaním kúpy nehnuteľnosti a zabezpečiť, aby všetko prebehlo hladko a bez stresu. Naše ceny zahŕňajú províziu za kompletný servis a sú schválené majiteľom. Choďte na to a získajte svoj vysnívaný dom ešte dnes!

Mesto je situované 23 km od okresného mesta Levice, 30 km od kúpeľného a hraničného mesta Štúrovo, 37 km od hraničného mesta Šahy a 60 km od krajského mesta Nitra.

Želiezovce ponúka kompletnú občiansku vybavenosť, vrátane cyklotrasy vedúcej cez námestie sv. Jakuba, ktorá spája príjemné prostredie Hrona priamo s mestskou časťou Želiezoviec. V blízkosti námestia nájdete aj kaštieľ Eszterházyovcov, chránený ako národná kultúrna pamiatka.

CENA

74 900 €


Nové bývanie

Firemná inzercia
Všetky inzeráty predajcu


Kontakt

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.


ID EZA9884