PrenájomTopovať

Predaj/Prenájom - Skladové priestory - Martin

Zadarmo


Martin
Pridané: 02. 07. 2021

Ponúkame na prenájom skladové/kancelárske/výrobné priestory v priemyselnom areály s výmerou od cca 10 m2 až do 430 m2. Areál je situovaný v širšom centre mesta Martin v priemyselnej zóne Martin - Priekopa, priamo na hlavnom ťahu Bratislava – Košice. Železničná nakládka (vlastná vlečka) na trase Praha – BA – KE je priamo v areáli. Areál sa skladá z 3 hlavných objektov: Sklad priemyselného tovaru – 17 000 m2 použiteľných na: obchodné, resp. výrobné priestory, skladové priestory, kancelárske priestory. Súčasťou objektu sú sociálne a hygienické zariadenia. Administratívna budova má 3 podlažia – 900 m2. Obslužné hospodárstvo tvorí: kotolňa, garáže – 800 m2 a transformačná stanica. Priestory sú v súčasnosti využívané viacerými podnikateľskými subjektmi ako skladové, výrobné a kancelárske priestory. Ochrana celého areálu spoločnosti je zabezpečená strážnou službou. V areáli sú k dispozícii parkovacie miesta.

Výhodu objektu:
- výhodná poloha v logistickom areáli v priemyselnej časti Martin – Priekopa
- objekt bol čiastočne zrekonštruovaný v roku 2011 v rozsahu osadením PVC okien a dverí, položením keramických podláh chodieb a schodísk a zateplenie striech na administratívnej budove a hlavnom sklade
- objekt je strážený v nočných hodinách, cez víkend nonstop
- možnosť parkovania, možnosť vstupu do areálu bez obmedzenia
- možnosť veľkoplošnej reklamy na fasáde hlavného skladu

V prípade záujmu alebo ďalších otázok nás kontaktujte na tel. č. 0903 895 241, alebo na mailovej adrese veduciou@primapx.sk.

CENA

Zadarmo


prenajomreality

Súkromný inzerent
Všetky inzeráty predajcu


Kontakt

ID E2abB9jwqwvg