PonukaTopovať

Priestranný rodinný dom v tichej lokalite mesta Komárna (F007-018-ESJAa) - EZA1188

134 000 €


Komárno
Pridané: 28. 03. 2024

Finanzpartner Reality Vám ponúka na predaj veľký 3 1 izbový dom s priestranným pozemkom blízko centra mesta Komárna. Ideálne pre rodiny s deťmi a vhodné aj pre domácich miláčikov, ktorí na veľkom dvore budú mať miesto na vybláznenie sa.

Celková výmera pozemku je 881 m2. Úžitková plocha je 111 m2. Tehelný rodinný dom je v pôvodnom stave, ale je vo veľmi dobrom technickom stave. Dom je napojený na elektrickú energiu (230/400V), plyn, verejný vodovod, kanalizáciu a v záhrade je aj studňa. Rodinný dom sa skladá z dvoch väčších izieb, jednej menšej izby, kuchyne, špajze (odkiaľ vedie vstup na povalu), kúpeľne a samostatnej toalety. Väčšie izby majú rozlohy 21,62 m2 a menšia má rozlohu 4,61 m2. Podlaha je dlažba a parketa. Okná sú pôvodné, drevené. K pozemku vedie asfaltová prístupová cesta.

Kúrenie je ústredné plynové s radiátormi (plynový kotol a kotol na tuhé palivo).

Celý dom je podpivničený. Pivnica sa skladá z dvoch väčších častí. Jedna časť slúžila ako dielňa a kotolňa. V druhej časti pivnice bola zariadená letná kuchynka aj so samostatnou toaletou a s prístupom k vodovodu. V tejto časti sa nachádza aj ďalšia miestnosť, ktorá je prerobená a vhodná na obývanie.

Na pozemku sa nachádza samostatná garáž s montážnou jamou s rozlohou 26 m2. Cena za garáž je 10.000 EUR, ktorá nie je zahrnutá do predajnej ceny.
Lokalita je priateľská, blízko centra. V tesnej blízkosti sú škôlky, školy, lekáreň, zdravotné stredisko a potraviny.

Komárno je malebné mesto na juhu Slovenska pri Dunaji, s bohatou históriou a rozmanitou architektúrou. Pokojné prostredie, historické pamiatky a dobrá dostupnosť k službám robia z Komárna príjemné miesto na život. Mesto ponúka širokú škálu zariadení vrátane materských škôl, základných a stredných škôl, univerzít, obchodných centier, supermarkety (Lidl, Tesco, Billa, Kaufland, Coop Jednota), lekární, lekárov a nemocnice, čo zabezpečuje pohodlný a komfortný život pre jeho obyvateľov.

V prípade potreby Vám pomôžem s vybavením hypotekárneho, spotrebného ako aj stavebného úveru. Zabezpečím potrebné zmluvy, znalecké posudky a iné podklady.

Ak Vás táto nehnuteľnosť oslovila, alebo máte nejaké otázky, neváhajte ma kontaktovať, rada si to s Vami osobne prídem pozrieť!

Celková cena: 134.000,00 €
Cena za garáž: 10.000 €
Naše ceny sú vrátane provízie za kompletný servis a sú schválené majiteľom.

Telefón: 0915 506 661
E-mail: eszter.janitsova@fpreality.sk

CENA

134 000 €


Finanzpartner reality s.r.o.

Firemná inzercia
Všetky inzeráty predajcu


Kontakt

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.


ID EZA1188