PonukaTopovať

RODINNÁ VILA V CENTRE, RIMAVSKÁ SOBOTA - EXKLUZÍVNE NA PREDAJ - EZB4466

280 000 €


Rimavská Sobota
Pridané: 08. 06. 2024

ID:153-12-ANOE
POPRECHÁDZAJTE SA PO DOME TU: my.matterport.com/show/?m=gjQnnpECya4
POZRITE SI VIDEO TU: youtu.be/bJZfUqW34nI
EXKLUZÍVNE Vám ponúkame na predaj krásnu rodinnú vilu so zimnou záhradou, balkónom, terasou a záhradou v centre Rimavskej Soboty. Celková rozloha pozemku je 1109m2, z toho zastavaná plocha domu predstavuje 257m2, nádvorie 306m2 a záhrada 604m2.
Dom je postavený z pálených tehál, v r. 2021 bola na celom dome osadená nová plechová strešná krytina zn. RUUKKI, nové odkvapové rúry a bola omietnutá a namaľovaná celá fasáda domu. Interiér domu je v pôvodnom stave. Dom má 2 samostatné vchody a je možné ho využívať dvojgeneračne alebo aj ako 2 samostatné bytové jednotky, pričom každá má vlastné rozvody aj merače elektriky aj vody. Dom je čiastočne podpivničený, pivnice sú priestranné, suché a disponujú vodovodom, elektrikou aj osvetlením.
Vykurovanie v jednej časti domu je riešené elektrickými konvektomatmi a v druhej časti domu črepovými kachľami na pevné palivo a elektrickým krbom.
Táto vila ponúka 6 nádherných svetlých a optimistických miestností s vysokým stropom, pôvodnými na mieru vyrobenými drevenými interiérovými aj vchodovými dverami, dvojitými drevenými oknami, zachovalými drevenými parketami a zároveň veľmi zaujímavými prvkami, ktoré by som Vám predstavila pri osobnej obhliadke. Ďalej tu okrem 6 miestností nájdete: 2 kuchyne, 2 kúpeľne, osobitné WC, 2 špajze, drevené schodisko, terasu cca 15m2, balkón cca 3m2, zimnú záhradu cca 15m2, garáž a krásnu trávnatú, rovinatú a slnečnú záhradu s ružovo-bielou magnóliou, orechom a ovocnými stromami (2 višne, 6 nízkokmenných jabĺk, modrý vinič, čerešňa, slivka modrá, slivka biela, ríbezle a maliny).
Tento dom vďaka svojej strategickej polohe, ponúka okrem nadštandardného bývania s využitím všetkých privilégií tohto typu domu určených pre náročného klienta, aj široké možnosti využitia na podnikateľské účely rôzneho typu či komerčné účely.
CENA: 280 000 €

Prostredníctvom našich finančných analytikov a poradcov Vám pomôžeme s najvýhodnejším financovaním kúpy nehnuteľností.
NAŠE CENY SÚ VRÁTANE PROVÍZIE ZA KOMPLETNÝ PROFESIONÁLNY SERVIS A SÚ SCHVÁLENÉ MAJITEĽOM.

CENA

280 000 €


BeMi realitná kancelária, s.r.o.

Firemná inzercia
Všetky inzeráty predajcu

IČO:

44792000


Kontakt

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.


ID EZB4466