PonukaTopovať

RODINNÝ DOM SO ZÁHRADOU PRI CENTRE RIMAVSKEJ SOBOTY - NA PREDAJ - EZB4457

129 000 €


Rimavská Sobota
Pridané: 08. 06. 2024

ID:099-12-ANO3
EXKLUZÍVNE Vám ponúkame na predaj čiastočne zrekonštruovaný rodinný dom so záhradou v blízkosti centra Rimavskej Soboty. Úžitková plocha domu je 184m2, plocha nádvoria je 92m2. K domu prislúcha aj krásna slnečná a rovinatá záhrada o rozlohe 205m2 s veľmi úrodnou pôdou (černozem), ovocnými stromami, kríkmi a vlastnou studňou, v ktorej je vždy dostatok vody. Táto záhrada sa však nachádza cca 10m od objektu domu - o jeden dom ďalej v tej istej ulici. Dom pozostáva zo vstupnej chodby, jedálenského salónu, kuchyne, pracovne, spálne, detskej izby, kúpeľne s rohovou vaňou a s WC, a pomerne priestrannej komory so schodiskom vediacim na povalu.
Na dome prebehla čiastočná rekonštrukcia, v celom dome je nová vodoinštalácia, nová 3-fázová elektroinštalácia (okrem obývacej haly), samozrejme vrátane nových ističov a elektrickej skrinky, a v rámci inštalácie boli vytvorené 2 prípojky na 380V el. prúd. Zrekonštruovala sa celá kuchyňa, kúpeľňa vrátane sanity a technického vybavenia, boli osadené nové plastové okná na celom dome, boli položené laminátové podlahy (okrem jedálenskej haly).
Vykurovanie je riešené elektrickými konvektomatmi v kombinácii s krbovými kachľami v jedálenskej hale a spálni. Je tu však možnosť vybudovania krbových / črepových kachlí, krbov alebo kozubov do každej izby, nakoľko v každej izbe je umožnené napojiť tepelný zdroj na komín. Obvodové múry sú hrubé 60cm, dom si preto nevyžaduje zatepľovanie, dokonca zaručuje ekologické, dlho udržateľné teplo v dome a príjemný chládok v letných mesiacoch. Ohrev vody je zabezpečený el. bojlerom. Plyn v dome k dispozícii nie je, prípojka však na ulici je, takže je možné napojiť sa v prípade záujmu. Strecha je pôvodná, avšak krov aj latovanie sú vo veľmi dobrom stave. Fasáda domu je brizolitová. Interiér celého domu je suchý, nikde nie sú náznaky vlhkosti. Jedná sa o typ meštianskeho domu so všetkými atribútmi, ktoré k tomu patria. Stropy sú klembovité, interiérové dvere sú vysoké dvojkrídlové. Dom je čiastočne podpivničený, pivnicu tvoria 3 vybetónované priestory. Tento rodinný dom ponúka ideálne možnosti komfortného bývania v blízkosti centra mesta, no zároveň je vhodný aj na bývanie spojené s podnikaním rôzneho typu a je tiež vhodný pre všetky vekové skupiny.
Cena: 129 000 €. V prípade záujmu o obhliadku ma neváhajte kontaktovať.
Prostredníctvom našich finančných analytikov a poradcov Vám pomôžeme s najvýhodnejším financovaním kúpy nehnuteľností.
NAŠE CENY SÚ VRÁTANE PROVÍZIE ZA KOMPLETNÝ PROFESIONÁLNY SERVIS A SÚ SCHVÁLENÉ MAJITEĽOM.

CENA

129 000 €


BeMi realitná kancelária, s.r.o.

Firemná inzercia
Všetky inzeráty predajcu

IČO:

44792000


Kontakt

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.


ID EZB4457