PonukaTopovať

Rodinný dom so záhradou-Šurice- NA PREDAJ - EZB4080

82 000 €


Šurice
Pridané: 05. 06. 2024

ID: 161-12-VETOE
Ponúkame Vám exkluzívne na predaj priestranný rodinný dom s peknou záhradou v Šuriciach. Nehnuteľnosť sa nachádza v peknom prostredí, ideálnom pre rodiny s deťmi. Celková rozloha pozemku je 1923 m2 , z ktorej zastavaná plochu tvorí 732m2. Rodinný dom stojaci na tomto pozemku má úžitkovú plochu 160 m2 na dvoch podlažiach spolu. Pôvodná časť domu, ktorá je prízemná, bola postavená v r. 1956 z tehál a jej rekonštrukcia v roku 1986 zarňala výmenú okien a dverí za nové -drevené a výmenu podláh za korkové-lepené s izolačnou vrstvou. V tejto časti sa nachádzajú dve izby , kuchyňa, kúpeľňa, špajza a chodba.
Prístavba domu bola postavená v roku 1985 z tehál a s pôvodnou časťou je prepojená spoločnou chodbou. Nachádza sa tu jedna pekná priestranná denná miestnosť o veľkosti 7x4 m. Okná a dvere sú tu drevené, podlaha vinylová. Schodiskom z chodby sa dostávame na 1. nadzemné podlažie, kde sa nachádzajú dve spálne a východ na povalu. V izbách sú okná plastové, menené pred 8 rokmi. Podlahy sú vinylové. V celom dome je ústredné kúrenie na plyn, alebo na pevné palivo. Teplá voda je zabezpečená plynovým bojlerom. Trojfázová elektrina a nočný prúd sú k dispozícii. Voda je zavedená z vlastnej 17 m hlbokej kopanej studne, v ktorej je dostatok pytnej vody. Pred domom je možné sa pripojiť aj na verejný vodovod. Odpad je riešený žumpou.
Dom je čiastočne podpivničený. Strecha na pôvodnej časti domu je sedlová, so škrídľovou krytinou. Na prístavbe domu je strecha plechová IPA.
Na dvore sa nacháza jedna plechová garáž s betónovým základom, dreváreň, suché wc a sklad náradia. Skrášľuje ho krásny, vysoký orech, ktorý dodáva príjemný chládok a prináša veľa úrody. V záhrade sú rodiace ovocne stromy ( rôzne odrody jablk, hrušiek, sliviek), niekoľko ovocných kríkov a úrodná zem na pestovanie zeleniny.
Obec sa nachádza pribl. 10 km od Fiľakova, kam premãva pravidelná autobusová a vlaková doprava.

Cena nehnuteľnosti : 82 000 €
Pri serióznom jednaní je dohoda možná.

Prostredníctvom nášho finančného poradcu Vám radi pomôžeme s financovaním kúpy nehnuteľnosti.
NAŠE CENY ŠÚ VRÁTANE PROVÍZIÍ ZA KOMPLETNÉ SLUŽBY A SÚ SCHVÁLENÉ MAJITEĽOM.

CENA

82 000 €


BeMi realitná kancelária, s.r.o.

Firemná inzercia
Všetky inzeráty predajcu

IČO:

44792000


Kontakt

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.


ID EZB4080