PonukaTopovať

Rodinný dom vhodný aj pre dve rodiny v centre Rožňavy - NA PREDAJ - EZA5621

98 900 €


Rožňava
Pridané: 22. 04. 2024

ID:043-12-DERUe Video obhliadku si môžete pozrieť na: https://youtu.be/x0VFGPV2Keo

Vo výhradnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj slnečný dom vhodný aj pre dve rodiny s veľkou krásnou záhradou v Rožňave. Celková výmera pozemku je 1115m2 , z toho zastavaná plocha je 512 m2,záhrada má rozlohu 603m2.
V dome sa nachádzajú dve vchodové dvere. Z prvými vchodovými dvermi sa dostaneme do kuchyne, obývačky a spálne.
S druhými vchodovými dvermi sa dostaneme do prekrásnej kuchynky obloženou drevom, obývačky a kúpelne.
V dome sa nachádza i špajza. Strecha je sedlová.K dispozícii sú všetky inžinierske siete, elektrika v súčasnej dobe potiahnutá nová 220V,380V, mestský vodovod, kanalizácia.Vykurovanie je riešené s krbovými kachľami na drevo.Ohrev vody je zabezpečený elektrickým novým bojlerom.V dome je možnosť zaviesť plynové kúrenie, plynová prípojka je hneď pri dome. Okná na dome sú pôvodné drevené,izby sú pokryté plávajúcou podlahou.
Táto nehnuteľnosť svojou vynikajúcou polohou spĺňa všetky atribúty praktického , pokojného bývania vzdialeného 5 minút pešou chôdzou od centra mesta Rožňava. Okolo domu sa ponúka dostatok priestoru na bezproblémové parkovanie.Dom sa dá pekné zrekonštruovať podľa svojich predstáv.Susedia sú tichí.
Cena tohto domu je 98900Eur.
Prostredníctvom našich finančných analytikov a poradcov Vám pomôžeme s najvýhodnejším financovaním kúpy tejto nehnuteľnosti.NAŠE CENY SÚ VRÁTANE PROVÍZIE ZA KOMPLETNÝ PRÁVNY AJ SPROSTREDKOVATEĽSKÝ SERVIS A SÚ SCHVÁLENÉ MAJITEĽOM.

Kontakt:0948019380
ruszoova@realitybemi.sk

CENA

98 900 €


BeMi realitná kancelária, s.r.o.

Firemná inzercia
Všetky inzeráty predajcu

IČO: 44792000


Kontakt

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.


ID EZA5621