PonukaTopovať

RODINNÝ DOM,OBORÍN-KUCANY - EZA1238

38 000 €


Oborín
Pridané: 29. 03. 2024

NOVÉ BÝVANIE - realitná kancelária Vám ponúka na predaj rodinný domček v obci Oborín časť Kucany. Lokalizácia: Košický kraj ,okres Michalovce. Dom o rozlohe cca 120 m2 prešiel čiastočnou rekonštrukciou. Veľkosť pozemku je 1672 m2. Dispozícia: štyri obytné izby, chodba, dve kuchyne , špajza a kúpeľňa. Zvonku je vstup do kôlni a komory .V podkroví sa nachádza priestor na obytné izby. Pri domčeku je priestor na parkovanie áut .Vykurovanie je plynom a tuhým palivom. Kanalizácia a voda obecná .Časť domu je z kvádrov a z tehál, strecha plechová.

Občianska vybavenosť: MŠ Vojany ,ZŠ Malčice a obchod v Oboríne. V blízkosti je autobusová zastávka. Priame spojenie do Košíc, Trebišova a Michaloviec. Krásne prostredie v tichej dedinke, možnosť využitia ako chalupu...

Cena: 38 000 eur

NAŠE CENY SÚ VRÁTANE PROVÍZIE ZA KOMPLETNÝ SERVIS A SÚ SCHVÁLENÉ MAJITEĽOM.
V prípade kúpy nehnuteľnosti formou úveru , Vám zabezpečíme sprostredkovanie financovania prostredníctvom nášho centra .
V prípade záujmu o obhliadku ma neváhajte kontaktovať, rád si s Vami dohodnem osobné stretnutie a zodpoviem na všetky Vaše otázky.

Kontakt na makléra: 0951 381 363 rusnak@novebyvaniereality.sk

CENA

38 000 €


Nové bývanie

Firemná inzercia
Všetky inzeráty predajcu


Kontakt

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.


ID EZA1238