PonukaTopovať

Servisný technik v Nemecku - Frankfurt - ESC2817

Dohodou


Piešťany
Pridané: 23. 01. 2020

Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Požadované vzdelanie
Stredoškolské vzdelanie bez maturity
Požadované jazykové znalosti
Nemecký jazyk
Úroveň jazykových znalostí
Aktívny užívateľ

Nemecko - Frankfurt Nájdite si stabilné pracovné miesto so Silverhand ihneď! Silverhand je popredná pracovná agentúra s medzinárodným dosahom.
Špecializujeme sa na zamestnanie odborníkov ako aj pomocných pracovníkov v zahraničných firmách. Našim záujemcom ponúkame veľmi atraktívne pracovné podmienky u spoľahlivých zamestnávateľov. Naše služby sú 100% bezplatné.
Pre našeho významného klienta vo Nemecku hľadáme s nástupom ihneď Servisný technik v Nemecku - Frankfurt Vaše úlohy: - montáž, údržba, servis a oprava priemyselných strojov vo výrobe - pracovné výjazdy k zákazníkovi podľa požiadaviek - kombinácia pracovnej náplne mechatronik / mechanik - skúsenosti s hydraulikou a pneumatikou - technické myslenie Váš profil: - podmienka - nutná komunikatívna znalosť nemčiny (bude telefonicky overená) - skúsenosti v oblasti mechatroniky, pneumatiky, hydrauliky a mechaniky - nutné - vlastné auto - samostatná práca - schopnosť tímovej spolupráce Ponuka: - mzda 13,00€ / hod brutto + 3,50€ / hod príplatok netto - do roka postupné navýšenie mzdy na 17,52€ / hod brutto + 3,50€ / hod príplatok netto - týždenné zálohy (150 - 200 Euro) - ubytovanie hradí zamestnávateľ - možnosť pracovať nadčasy - dlhodobá a stabilná práca s nástupom ihneď - pracovná zmluva s nemeckým zamestnávateľom - platba daní a sociálnych príspevkov nemeckým zamestnávateľom - rodinné prídavky na deti - podpora od našeho tímu v Nemecku - nárok na dovolenku.

CENA

Dohodou


Súkromný inzerent
Všetky inzeráty predajcu


Kontakt

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.


ID ESC2817