PredajTopovať

Solárne Wifi ip sd slot Full hd kamery

75 €


Svidník
Pridané: 04. 03. 2021

Nové Ip full hd kamery napájane pomocou solárnej energie nahrávanie na sd kartu. Pri inštalácii kamery neje potrebne inštalovať žiadne káble –rozvody elektriny a podobne. kamera sa výborne hodí na miesta bez prístupu elektrickej energie ako sú statky maštale chaty. kamera je vode odolná môže na ňu pršať –snežiť. kamera ma svoj vlastný zdroj napájania - batériu ktorú kamera využíva počas noci a cez deň opätovne nabíja cez solárne paneli. batéria vydrží napájať kameru 7 dní kamera sa dá použiť aj v interiéri bez slnečného svetra a to vďaka možnosti nabíjať batériu aj cez usb port, aby kamera fungovala na solárnu energiu neje potrebne priame slnečné svetlo stačí normálne denne svetlo
> Vlasnosti:
> Nie je potrebná žiadna inštalácia elektrických rozvodu Najnovší vývoj technológie sledovania: inteligencia, ľahká inštalácia a sebestačnosť. Umiestnite ju kdekoľvek v okolí svojho majetku bez potreby napájania. Tento inteligentný systém podporuje monitorovanie majetku na novú úroveň. Okamžité video a audio streamy sú dostupné kedykoľvek a kdekoľvek.
> - Solárna energia: Denné slnečné žiarenie udržuje kameru v prevádzke po dobu 7 dní. Tento jedinečný výkon sa dosahuje integráciou batérií, solárnych panelov a inteligentného pohotovostného režimu.
> - Monitorovanie stavu batérie. Nabíjateľná lítiová batéria 3.7V 18650 a napájaná solárnym panelom, môže sa používať na nabíjanie cyklov, dlhý pohotovostný režim. Úložná batéria, monitorovanie bez nabíjania. Môže sa používať, keď je vonku slnečné svetlo, a tiež môže používať externé nabíjanie USB.
> - Dobrý výkon: Vodotesný a odolný voči vlhkosti, môže získať energiu zo svetla, aby sa predĺžila výdrž batérie aj v daždi.
> - Diaľkové ovládanie. Používatelia môže tiež sledovať cez aplikáciu na prezeranie kamier a sledovať video v reálnom čase.
> Infračervené nočné videnie. Zabudované vysokokvalitné infračervené svetlo poľa, 8 infračervených svetiel, dokáže jasne vidieť v temnej noci.
> - Úložisko TF kariet. Karty TF je možné vkladať na ukladanie snímok udalostí a obrázkov. Maximálna podpora pre cyklické ukladanie 64GB pamäťovej karty.
> - detekcia PIR. Užívatelia sa môžu rozhodnúť zapnúť / vypnúť funkciu detekcie Pir, zapnúť funkciu detekcie Pir, keď sa zistí, že niekto vnikol do monitorovacej oblasti, kamera aktívne vyšle informácie o alarme na mobilný telefón používateľa.
> - Video odpojené od siete. Po nakonfigurovaní zariadenia na domácu sieť Wi-Fi môže funkcia alarmu PIR zariadenia a funkcia videa fungovať normálne, ak nie je situácia v sieti.
> - Výzva na nízku spotrebu ADC automaticky zbiera údaje o batérii, keď je batéria príliš nízka, bude informovať na mobilný telefón používateľa.
Dodanie aj na dobierku kurierrom

CENA

75 €


Marian

Neregistrovaný inzerent

Kontakt
  • 0940 813 479

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.


ID L3BrZBDYrA5K