PredajTopovať

Sušený včelí peľ - veľkoobchod - VA8qAKxX6Wod

Dohodou


Veľký Krtíš
Pridané: 19. 01. 2023

Predám čerstvý Slovenský sušený včelí peľ najvyššej kvality, pravidelne oceňovaný 1.2. a 3. miestom na celoslovenských súťažiach, priamo od registrovaného včelára v centrálnom registri včelstiev (CRV. s povolením na priamy predaj medu konečnému spotrebiteľovi od Regionálnej veterinárnej a potravinovej správy vo Veľkom Krtíši (RVPS. ktorý je členom Slovenského zväzu včelárov (SZV).

Ide o čerstvý kvalitný Slovenský sušený peľ priamo do prvovýrobcu včelára.

Peľ je 100% prírodný produkt bez konzervácie, farbív, E-čiek a pod. Peľ pochádza z vlastnej včelnice, ktorá sa nachádza na južnom Slovensku v čistom prostredí obci Dolinka v okrese V. Krtíš.

Tradícia včelárenia je v našej rodine zachovaná už od roku 1944, čo zaručuje pre spotrebiteľa skúsenosti a najvyššiu možnú kvalitu ponúkaného peľu.

Od nás dostanete čistý 100% prírodný peľ bez akej koľvek úpravy (okrem sušenia. čiže v podstate od nás dostanete peľ priamo z úľa.

Peľ má udelený platný certifikát na používanie regionálnej značky. Produkt HONT. - viď. foto. náš peľ získal 1. miesto v 2018, 3. miesto v roku 2017 a 2. miesto v roku 2020 a 2021 na celoslovenských súťažiach.

Jedná sa o peľ, ktorý bol zbieraný a sušený tento rok, čiže o čerstvú úrodu.

Cena za dohodou

Odber od 25 a viac kg vo vreci.

Peľ je balený v plastových vreciach.

Ku každej objednávke prikladám aj leták o účinkoch a spôsobe užívania sušeného včelieho peľu.

Peľ bol sušený v špeciálnej sušičke na peľ, v ktorej sa peľ suší šetrným spôsobom neustále niekoľko dní pri teplote 40°C.

Je možný osobný odber v meste Veľký Krtíš, prípadne v obci Dolinka.

V prípade záujmu peľ zasielam aj poštou alebo kuriérom 123kuriér, na dobierku alebo platbou vopred, v tomto prípade sa k cene peľu pripočítava aj cena za dopravu podľa váhy balíka. Doprava je stanovené podľa cenníka Pošty prípadne cenníka 123kuriéra (pri väčšine balíkoch je 123kuriér lacnejší alebo je drahší iba o niekoľko desiatok centov ako Pošta).

V prípade záujmu o objednanie peľu poprosím objednávku zaslať na e-mail (cez kontaktný formulár portálu) kde uveďte: úplnú adresu doručenia, kontakt na Váš mobil, zvolený druh doručenia poštou (na adresu alebo na poštu. alebo 123kuriérom. a samozrejme o koľko peľu máte záujem.

CENA

Dohodou


Včelár Peter Pišák

Súkromný inzerent
Všetky inzeráty predajcu


Kontakt

ID VA8qAKxX6Wod