PonukaTopovať

Trainee junior manažér - Žilina (aj pre študenta vš) - JnBWMeDyAW5d

1 000 €


Žilinský kraj
Pridané: 06. 02. 2024

Absolvent
Áno
Druh pracovného pomeru
živnosť
Požadované vzdelanie
Stredoškolské vzdelanie s maturitou
Výška mzdy
1000

Dávame príležitosť pár šikovným adeptom do začínajúcej pobočky v Žiline, ktorí majú radi výzvy, osobnostný rast a ktorí to chcú pretaviť aj do vedenia ľudí, získavania skúseností v manažmente a jedného dňa do vedenia vlastnej kancelárie. Hlavnou pracovnou náplňou je komunikácia s obchodnými partnermi, aktívna práca v mladom kolektíve, personalistike a marketingu. Práca rovnako zahŕňa plánovanie, prácu s PC a interným systémom, prípravu prezentácií a ich prezentovanie, školenie ľudí. Na vykonávanie činnosti, uchádzača kompletne zaškolíme a naučíme všetky potrebné zručnosti, preto vyžadujeme 100% ochotu na sebe pracovať a rozvíjať sa. Nie sú potrebné predošlé skúsenosti v obchodnej sfére, aj keď sú vítané. Ponúkame možnosť zaujímavého kariérneho rastu a neustále zvyšovanie príjmu. Práca je vhodná aj pre študenta Vš - adept vie získať prax a zručnosti v obore a pekne si zarobiť. Čas si študent vie popri škole prispôsobiť, keďže vieme, že aj škola je dôležitá, takže sa vieme vzájomne dohodnúť.

V prípade záujmu vás budeme kontaktovať a dohodneme si pracovný pohovor. Životopis spolu s motivačným listom prosíme zaslať na email zuzanatrnik@gmail.com. Na pracovný online pohovor si budeme uchádzačov volať na základe motivačných listov. Predošlé skúsenosti nie sú tak podstatné, ako motivácia a zodpovednosť uchádzača.

Poskytujeme: - Zaujímavé a férové finančné ohodnotenie bez príjmového stropu - Skúsených mentorov, ktorí ťa posunú nielen po pracovnej ale aj osobnostnej stránke - Stabilné firemné zázemie, kde inovácie nie sú cudzie - Cyklické provízne odmeny, firemné dovolenky v zahraničí, zľavy na prémiové telefóny/tablety a iné benefity - Mladý a príjemný kolektív, kde je radosť pôsobiť - Zaškolenie krok po kroku a tam to samozrejme nekončí - rozvoj a kariérny rast je naša Dna po vzájomnej dohode - možnosť vykonávať časť práce v podobe Homeoffice. Nehľadáme dokonalého spolupracovníka, čo už všetko vie a nie je ochotný prispôsobiť sa. Hľadáme ambiciózneho mladého človeka, ktorý má chuť aktívne chopiť svoju kariéru do rúk, napredovať, naberať skúsenosti a tvoriť hodnotu spolu s nami. www. kvasnickas. com

CENA

1 000 €


Súkromný inzerent
Všetky inzeráty predajcu


Kontakt

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.


ID JnBWMeDyAW5d