PonukaTopovať

Tvorba web stránky na mieru - 3B7WleXj7rjQ

100 €


Topoľčianky
Pridané: 04. 07. 2023

Potrebujete profesionálnu tvorbu webových stránok? Som skúsený tvorca webu s ovládaním troch programovacích jazykov: Html, css a JS. S mojimi schopnosťami a znalosťami v týchto jazykoch môžem vytvoriť pre Vás moderné a efektívne webové stránky.

S tvorbou webu som zoznámený už dlhšie obdobie a získal som rozsiahle skúsenosti. Vďaka nim som schopný navrhnúť a implementovať stránky, ktoré spĺňajú vaše potreby a ciele. Používam Html na tvorbu obsahu a štruktúry stránky, css na vytvorenie atraktívneho vzhľadu a štýlu, a JavaScript na pridanie interaktivity a dynamiky do vašich webových stránok.

Okrem toho sa tiež venujem responzivite webu. V dnešnej mobilnej ére je kritické, aby vaše webové stránky boli prispôsobené rôznym zariadeniam a veľkostiam obrazoviek. Zaručujem, že vaše stránky budú plne responzívne, čo znamená, že sa automaticky prispôsobia a optimalizujú pre zobrazenie na desktopoch, tabletových počítačoch a mobilných zariadeniach.

Ak hľadáte spoľahlivého a profesionálneho tvorcu webu, neváhajte ma kontaktovať. S mojou skúsenosťou v tvorbe webových stránok a ovládaním jazykov Html, css a JS som pripravený vytvoriť pre vás moderný a responzívny web, ktorý bude prezentovať váš podnik alebo projekt v najlepšom svetle.

CENA

100 €


Súkromný inzerent
Všetky inzeráty predajcu


Kontakt

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.


ID 3B7WleXj7rjQ