PonukaTopovať

Tvorba webstránok a e-shopov v rámci celej SR

180 €


Pezinok
Pridané: 26. 02. 2021

Základné info.
Moja webstránka => https://vigeostudio. sk
Kontaktný email => kontakt@vigeostudio.sk

. O mne.
Mladý IT nadšenec, ktorý rozbieha firmu v IT sektore. Svoju prácu robím vždy precízne a za dobrú cenu.
Či už sa jedná o tvorbu webstránky, nový e-shop alebo firemné logo, vždy sa sústreďujem hlavne na to, aby finálny produkt odzrkadľoval identitu klientovej firmy a dokázal sa predať (veď o to koniec koncov ide.

. Služby.
- tvorba web stránok, e-shopov, webových aplikácií a pod.
- seo (optimalizácia pre vyhľadávače. optimalizácia rýchlosti a zvýšenie konverzií na webe
- tvorba loga

. Orientačné ceny.
> Weby
prezentačná webstránka - od 180€ => Väčšina obsahu je sústredená na domovskú stránku a produkty/služby sú veľmi jednoducho odprezentované. Kontaktný formulár, galéria a pripojenie na CMS (napr. WordPress - umožňuje jednoduchšiu upraviteľnosť stránky) je samozrejmosťou.
firemná webstránka - od 350€ => Webstránka je informatívna, jednotlivé produkty/služby sú prezentované zvlášť alebo s väčším dôrazom na kvalitu ich prezentácie. Každá podstránka môže mať zvlášť kontaktný formulár, bez problémov nastavím zbieranie kontaktov do newslettera alebo inú funkcionalitu nízkej alebo strednej náročnosti. Pripojenie na CMS je samozrejmosťou.
profesionálna webstránka - od 800€ => Webstránka, ktorá zahŕňa veľmi špecifickú funkcionalitu, obrovský počet podstránok alebo iné špecifikácie, ktoré bežná firma na webstránke prakticky nepotrebuje.

> E-shopy
Bežný e-shop - od 750€ => E-shop s neobmedzeným počtom produktov, profesionálnym dizajnom a prepojením na sociálne siete, e-mail marketing a pod. Internetový obchod je postavený pomocou platformy ako napr. WooCommerce alebo Shopify a je ľahko upraviteľný.
E-shop na mieru - od 2000€ => E-shop je naprogramovaný na mieru od tých najjednoduchších funkcií po tie najzložitejšie. Zvykne v sebe zahŕňať veľmi nadštandardnú funkcionalitu, prepracovaný dizajn a iné špecifikácie, ktoré dokážu majiteľovi takéhoto e-shopu výrazne pomôcť pri predaji produktov alebo spracovávaní objednávok.

>Logo
profesionálne logo - od 30€ => závisí od počtu návrhov a typu loga

. Poznámka.
V prípade záujmu ma kontaktujte na vyššie uvedený e-mail alebo navštívte moju webstránku (https://vigeostudio. sk. kde má každá služba vlastný formulár s otázkami, ktoré mi umožnia rýchlo vytvoriť cenovú ponuku na mieru Vašim požiadavkám. Svoje služby ponúkam vrámci celého Slovenska.

Z dôvodu pandémie vírusu Covid-19 nie je možné osobné stretnutie. V prípade potreby je možné osobné stretnutie nahradiť videohovorom (Zoom, Skype a pod. alebo obyčajný telefonátom.

CENA

180 €


Jano

Súkromný inzerent
Všetky inzeráty predajcu

Kontakt

ID QxJWz13AbNne