PonukaTopovať

VIDEO - 2 RODINNÉ DOMY VYŚNÉ VALICE - EXKLUZIVNE NA PREDAJ - EZB4452

59 990 €


Vyšné Valice
Pridané: 08. 06. 2024

ID:N001-12-ANOE
VIDEO SI VIETE POZRIEŤ NA: youtu.be/8_R7W7ZIgy0
Exkluzívne Vám ponúkame na predaj 2 rodinné domy na pozemku o rozlohe 1439m2 v malebnej a agroturistikou známej obci Vyšné Valice.
Väčší dom dispozične pozostáva z chodby, priestrannej kuchyne, špajze s východom na povalu, priestrannej obývacej izby, spálne, detskej izby a kúpeľne s vaňou a toaletou. Na dome bola menená strešná krytina zn. Bramac a vchodové plastové dvere. Celý dom je priestranný, slnečný a pôsobí veľmi príjemným optimistickým dojmom. Pred vchodom do domu je vybudovaná terasa pred ktorou je vysadená čerešňa a okrem nej sa ponúka krásny výhľad na upravené nádvorie.
Dom je v zachovalý, je čiastočne podpivničený, pivnica má hlinenú podlahu-ideálnu pre uskladnenie vína či zeleniny. K dispozícii je aj vnútorná podzemná pivnička situovaná na chodbe v dome.
Z inžinierskych sietí sú k dispozícii elektrika 230/380V, plyn, 2 studne - voda je do domu zavedená z jednej zo studní situovanej v predzáhradke. Druhá studňa je situovaná na konci pozemku za stodolou. Kanalizácia je riešená žumpou situovanou v zadnej časti dvora. Vykurovanie je v prednej časti domu riešené plynovými gamatkami aj črepovými kachľami, a vo zvyšnej časti domu črepovými kachľami. Do domu je zavedený aj internet a obecná káblová televízia.
Podlahy v dome sú kombinované - parkety, drevená podlaha, PVC (linoleum), betón.
Menší dom bol využívaný ako letná kuchynka s 1 izbou a pristavaná je aj garáž. Na nádvorí sa nachádzajú ešte 3 chlievy, kurín a stodola.
Pozemok je rovinatý, slnečný, zdobia ho okrasné stromy, kry, ovocné stromy, vinič a ihličnany.
Dom je situovaný vo veľmi pokojnej, prírodou obklopenej a vinárskej obci Vyšné Valice, ktorá je okrem iného známa Agroturistickým penziónom a novo vybudovanou soľnou izbou s 2 saunami. V blízkosti obce sa nachádza niekoľko turistickým atrakcií ako napr. Prírodné jódové kúpele Číž vzdialené 25 min. autom alebo obec Drienčany známe ako rodisko rozprávkového spisovateľa P. Dobšinského, či známe termálne kúpalisko a rekreačná oblasť Kurinec-Zelená voda v okresnom meste Rimavská Sobota vzdialenom 30 min. autom.
Táto obec ponúka všetky atribúty pokojného, ničím nerušeného bývania s dôrazom na prírodu, s množstvom záujmových bodov a príležitostí trávenia voľného času hubárčením, rekreačnými prechádzkami či turistikou vo voľnej prírode alebo cykloturistikou.
Cena 59 990€.
Prostredníctvom našich finančných analytikov a poradcov Vám pomôžeme s najvýhodnejším financovaním kúpy tejto nehnuteľností. NAŠE CENY SÚ VRÁTANE PROVÍZIE ZA KOMPLETNÝ SERVIS A SÚ SCHVÁLENÉ MAJITEĽOM.

CENA

59 990 €


Nové bývanie

Firemná inzercia
Všetky inzeráty predajcu

IČO:

51884275


Kontakt

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.


ID EZB4452