PonukaTopovať

VIDEO - RODINNÝ DOM SO ZÁHRADOU, RIMAVSKÁ SOBOTA - NA PREDAJ/VÝMENU - EZB4463

160 000 €


Rimavská Sobota
Pridané: 08. 06. 2024

ID:145-12-ANOE
POZRITE SI VIDEO TU: youtu.be/ywJ_LZMViYM
POPRECHÁDZAJTE SA PO DOME TU: my.matterport.com/show/?m=YmxGpBQQwZd
Ponúkame exkluzívne na predaj kompletne zrekonštruovaný rodinný dom so záhradou na hlavnej ulici mestskej časti Tomašová v Rimavskej Sobote. Celková rozloha pozemku je o výmere 450m², z toho úžitková plocha domu predstavuje 155m² a tvoria ho 3 priestranné izby, 1 priestranná kuchyňa a v roku 2023 rekonštruovaná kúpeľňa so sprchovým kútom, rohovou vaňou a WC. Zvyšnú časť plochy tvorí nádvorie o rozlohe 142m², vyložené prírodným kameňom a záhrada s ideálnymi 153m2, ktorá je momentálne zatrávnená a po celej stredovej dĺžke je vybudovaný chodník. Záhrada je slnečná, rovinatá, symetrická a má vynikajúce vlastnosti na pestovanie. Je však aj ideálnym priestorom na výstavbu altánku, bazénu, zimnej záhrady či nádhernej okrasnej záhrady s posedením pri grile. K domu je pristavaný aj menší uskladňovací priestor na sezónne veci.
Strecha je sedlová, pokrytá kvalitnou pálenou škridľou, strop tvorí betónová platňa, ktorá umožňuje budúcemu majiteľovi nadstavbu ďalších podlaží. Fasáda domu je zateplená, na dome sú osadené drevené EURO okná a kvalitné, na mieru vyrábané drevené interiérové dvere. Vchodové dvere sú plastové. Podlaha v kuchyni, na chodbe a v kúpeľni je pokrytá dlažbou, v izbách sú laminátové podlahy.
K dispozícii sú všetky inžinierske siete – elektrika 220,380V, mestský vodovod, kanalizácia, plyn a optický internet. Vykurovanie je ústredné plynové s panelovými radiátormi. Plynový kotol bol zakúpený v roku 2023. Ohrev vody je zabezpečený elektrickým bojlerom. Celkové mesačné náklady na bývanie predstavujú cca 150€/2osoby.
Nehnuteľnosť sa nachádza v pokojnej a strategickej časti mesta, odkiaľ sa len na pár metrov nachádza kaštieľ s ubytovaním, štátna hvezdáreň, cyklotrasa a zároveň hlavná trasa vediaca do rekreačnej oblasti Kurinec-Zelená voda. Na nehnuteľnosti neviaznu žiadne ťarchy a je možné jeho financovanie aj prostredníctvom hypotekárneho úveru.
Maklér odporúča. Cena 160 000€.Možná výmena za 2-izbový byt doplatok. Neváhajte ma kontaktovať.
Prostredníctvom našich finančných analytikov a poradcov Vám pomôžeme s najvýhodnejším financovaním kúpy nehnuteľnosti. NAŠE CENY SÚ VRÁTANE PROVÍZIE ZA KOMPLETNÝ SERVIS A SÚ SCHVÁLENÉ MAJITEĽOM.

CENA

160 000 €


BeMi realitná kancelária, s.r.o.

Firemná inzercia
Všetky inzeráty predajcu

IČO:

44792000


Kontakt

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.


ID EZB4463