PredajTopovať

Vírivka priamo od výrobcu - pxaWolvAKrgG

3 000 €


Zemné - Gúg
Pridané: 10. 05. 2024

Dovolenka snov na vašom dvore! Luxusná vírivka na kúpanie na predaj**

Predám vonkajšiu vírivku priamo od výrobcu, Užite si jedinečný relax v kúte vášho domova s našou kvalitnou, ergonomicky navrhnutou vírivkou! Kúpte si teraz a užívajte si:

-. Prvotriedne materiály. Táto vírivka je vyrobená z odolnej sklenenej textilnej vložky odolnej voči poveternostným vplyvom s vinylovou vrstvou, ktorá zaručuje dlhotrvajúcu odolnosť a estetický vzhľad. Na vonkajšiu povrchovú úpravu sa používa iba obloženie zo smrekového dreva najvyšších štandardov, ktoré je napustené tónovaným olejom odolným voči vplyvom prostredia a UV žiareniu.
-. Technológia vykurovania. Zabudované vykurovacie teleso na drevo vám umožní vychutnať si teplú vodu kedykoľvek počas roka, vykurovacie teleso je vyrobené z odolnej nehrdzavejúcej ocele AISI316 najvyšších štandardov.
-. Ergonomický dizajn. Navrhnutý pre maximálne pohodlie a relaxáciu. Vhodné až pre 6 osôb - ideálne na rodinné oslavy alebo romantické večery vo dvojici.
-. Doplnkové funkcie. Vybavený 2 LED svetlami, hydromasážnym systémom s 8 tryskami a vodným čerpadlom s výkonom 1,1 kW, vzduchovým masážnym systémom s 12 tryskami a vzduchovým čerpadlom s výkonom 0,75 kW, ktoré vám poskytnú maximálny luxusný zážitok.
-. Jednoduchá údržba. Vírivka je vybavená filtračným systémom, ktorý po použití odstráni z vody všetky nečistoty a baktérie. Súčasťou balenia sú všetky potrebné nástroje na údržbu a prehľadné pokyny.

Nepremeškajte príležitosť kúpiť si túto výnimočnú vaňu za veľmi atraktívnu cenu. Doprajte sebe a svojim blízkym jedinečný zážitok luxusu a relaxu, ktorý zmení vaše predstavy o domácom pohodlí.
Pre vašu bezpečnosť poskytujeme 2-ročnú záruku

**Kontaktovať sa teraz. viber/whatsapp +37064441333 alebo info@medine-arka. lt

CENA

3 000 €


Súkromný inzerent
Všetky inzeráty predajcu


Kontakt

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.


ID pxaWolvAKrgG