PredajTopovať

Ponúkam na predaj veľmi výhodne tinktúru z Pŕhľavy a Púpavy

20 €


Bratislava - Vrakuňa
Pridané: 28. 05. 2021

PP1 (tinktúra) – Púpava lekárska (Taraxacum officinale) + Pŕhľava dvojdomá (Urtica dioica. zmiešanie objemu sušiny listov púpavy a objemu sušiny listov, kvetov pŕhľavy v špecifickom pomere; zmiešanie finálnej bylinnej sušiny s objemom filtrovanej (prečistenej) vody a objemom 40 % alkoholu v pomere 1:1 – vzniká alkoholovo-vodný rastlinný roztok (80 % voda, 20 % alkohol. Sušenie vonku na loggi alebo vnútri na sušiči.

Vlastnoručný zber rastlín prebiehal vo vzácnych kontrolovaných chránených slovenských lokalitách, kde je zároveň povolený zber uvedených rastlín: Pŕhľava dvojdomá (Urtica dioica. Púpava lekárska (Taraxacum officinale.

Obsah alkoholu v roztoku je 20 %, obsah vody je 80 %. Rastliny boli vlastnoručne kontrolované počas zberu, pred sušením, po usušení, aby boli jednotlivé kusy bez škvŕn/fľakov.

Odstránená podstatná časť stoniek a stopiek počas spracovania. Rastlinná sušina sa rozdrvila a následne rozmixovala vo vysokorýchlostnom stolnom mixéri s oceľovou sústavou čepelí, ktorá je potiahnutá Titanom. Všetky fotografie sú autentické - vlastnoručný zber najlepšie vyvinutých kusov. Metodológia výroba je duchovným vlastníctvom.

Rastliny rástli vo vzácnych lokalitách, kde je povolený zber vo vyhradených častiach pri náučných chodníkoch. 100 % seriózny prírodný domáci výrobok. Pravidelná dezinfekcia nádob a fliaš.

Ponúkam na predaj prostredníctvom osobného odberu, kupujúci obdrží príjmový účtovný doklad a spotrebiteľskú kúpnu zmluvu. Tinktúru/domáci výrobok ponúkam na predaj veľmi výhodne, 1 liter tinktúry (1 l) za 20 EUR. Užíva sa 2x denne 1 čaj. lyž. do 2 dcl vody po jedle. Podpora regenerácie, trávenia, imunity.

Za 20 EUR sa bežne predávajú rozličné kvapky v objeme 50 ml/100 ml.

CENA

20 €


Matej Varga

Súkromný inzerent
Všetky inzeráty predajcu

Kontakt

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.


ID 859bxlAxbONg