PonukaTopovať

Znížená cena - Dom na predaj v Michalovciach!!! - EZA9600

249 999 €


Michalovce
Pridané: 13. 05. 2024

Máte možnosť stať sa šťastným majiteľom tohto útulného domu s užitkovou plochou 250m2, ktorý je pripravený poskytnúť Vám a Vašej rodine komfortné bývanie. Tento dom je celý podpivničený a nachádza sa v tichej lokalite Michaloviec.
Popis nehnuteľnosti:
Užitková plocha: 250m2
Prízemie: Kuchyňa, jedáleň, obývacia izba a kúpeľňa
Prvé poschodie: štyri izby (nepriechodné), veľká kúpeľňa
Druhé poschodie: dve izby (slúži ako odkladací priestor)
Pivnica: garáž pre jedno auto, špinavá kuchyňa, sklady/špajza, práčovňa

Tento dom ponúka veľa priestoru a možností pre vašu rodinu. Prízemie je ideálne pre denné aktivity, vrátane prípravy jedla v dobre vybavenej kuchyni, ktorá sa otvára do jedálne. Jedáleň spríjemňuje teplo kozuba. Večery môžete tráviť v obývacej izbe, kde si môžete vychutnať pokojný čas s rodinou a priateľmi. K dispozícii je aj kúpeľňa na prízemí pre vaše pohodlie. Na poschodí nájdete štyri nepriechodné izby, ktoré môžu slúžiť ako spálne, detské izby alebo kancelárie. Prízemie a aj poschodie ma drevenú podlahu vo výbornom stave. Druhé nezariadené poschodie môže byť prispôsobené vašim individuálnym potrebám, či už ako ďalší obytný priestor alebo ako ďalší odkladací priestor. Dom je celý podpivničený, zahŕňa garáž pre jedno auto, špinavú kuchyňu, sklady a práčovňu, čo je veľmi praktické pre uskladnenie potravín a udržbu oblečenia. Terasa a záhradka slúži na oddych pri káve s možnosťou pre aktívnu zábavu. Ak hľadáte rodinný dom s dostatkom priestoru a potenciálom pre vašu rodinu, neváhajte nás kontaktovať a dohodneme si obhliadku. Tento dom je hneď pripravený na nových majiteľov, ktorí budú mať možnosť vytvoriť si v ňom svoj vlastný domov. Cena je 249 999 eur. V cene je už zahrnutý aj kompletný právny servis, vypracovanie zmluvy, poplatky spojené s prevodom vlastníckych práv a aktívna pomoc pri vybavovaní úveru.
V prípade záujmu o obhliadku ma neváhajte kontaktovať ,veľmi rád si s Vami dohodnem osobné stretnutie a zodpoviem Vám všetky Vaše otázky.

rusnak@novebyvaniereality.sk 0951 381 363

CENA

249 999 €


Nové bývanie

Firemná inzercia
Všetky inzeráty predajcu


Kontakt

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.


ID EZA9600