PonukaTopovať

Znížená cena!!! Exkluzívne na predaj obchodné priestory 458 m2 s možnosťou prest - EZB4301

399 000 €


Gabčíkovo
Pridané: 07. 06. 2024

Znížená cena!!! Predaj prevádzkových a obchodných priestorov v Gabčíkove!

Ponúkame na predaj ideálne priestory pre prevádzkovanie herne alebo možnosť využitia na výstavbu obytnej poschodovej budovy. S úžitkovou plochou 458, ktorá umožňuje flexibilné využitie, táto stavba ponúka vynikajúcu príležitosť pre vaše podnikateľské ambície.

Situované v oblasti s výbornou občianskou vybavenosťou a ľahkou dostupnosťou k inžinierskym sieťam vrátane vody, plynu, elektriny, kanalizácie a optického internetu. Tieto priestory sú pripravené na okamžité využitie.
Či už plánujete rozšíriť svoje podnikanie v hernom priemysle alebo hľadáte vhodnú lokalitu pre výstavbu obytnej budovy, tieto priestory poskytujú flexibilitu a potenciál pre vaše plány.

Kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky pre viac informácií a aby sme vám pomohli presne identifikovať, ako môžu tieto priestory splniť vaše potreby. Nezmeškajte túto príležitosť investovať do budúcnosti. Upi na vyžiadanie. Cena 399 000 € seriózna dohoda možná

Pozrieť video:
YouTube: youtube.com/watch?v=h3WFG8HImJM&t=2s

TikTok: finanzpartnerrealityds

V cene nehnuteľnosti je provízia pre RK a kompletný právny servis - od vyhotovenia kúpnych zmlúv až po protokolárne odovzdanie nehnuteľnosti vyhotovenia zmluvnej dokumentácie k prevodu nehnuteľnosti (kúpna zmluva, návrh na vklad do katastra nehnuteľností).

Vzdialenosti: Dunajská Strerda 12 km (14 min.), Bratislava 55 km (45 min.), Šamorín 25 km (23 min.), Senec 45 km (46 min.), Győr, Maďarsko 27 km (28 min.)

CENA

399 000 €


Finanzpartner reality s.r.o.

Firemná inzercia
Všetky inzeráty predajcu

IČO:

47170581


Kontakt

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.


ID EZB4301