PredajTopovať

Znížená cena 78 000€ záhrada s mobilným domom - O3nqdnvlnW2Z

78 000 €


Šaľa
Pridané: 19. 04. 2023

Balkón
Nie
Garáž
Nie
Lodžia
Nie
Pivnica
Nie
Terasa
Nie

Ponúkam na predaj záhradu v lokalite Šaľa s moderným celoročne obývateľným domom. Na pozemku sa nachádza bazén a krytá terasa, ktorú je možné používať aj v zime. Záhrada sa nachádza v záhradkárskej oblasti v meste Šaľa za zimným štadiónom.
Pozemok je v OV bez ťarchy. 6 ročný mobilný dom bol vyrobený na mieru v SR podľa vlastného návrhu o celkovej výmere 38m2, nachádza sa na pozemku s celkovou rozlohou 295 m2. Pozemok je trávnatý s automatickou závlahou, k domu a k terase vedie zámková dlažba. Mobilný dom je chránený mechanickým zabezpečením(mreže.
Rozloženie domu:
•2x izba,
•1x kúpeľňa s WC a sprchovým kútom,
•kuchyňa prepojená s obývačkou vybavená kuchynskou linkou, digestorom, elektrickou varnou doskou, elektrickou trúbou a chladničkou v obývacej časti sa nachádza sedacia súprava, barový stôl a stoličky.
Vykurovanie je zabezpečené formou infrapanelov ovládane termostatom. Ohrev vody je zabezpečený 50L bojlerom. Dom je napojený na 380V a vývod kanalizácie je do vlastnej žumpy.
Terasa je o výmere cca 16m2 je prekrytá proti zlým poveternostným podmienkam, prekrytie je odnímateľné. Z terasy vedie vstup do pôvodnej chatky, ktorá slúži na odkladanie náradia a pod.
Na pozemku sa nachádza vŕtaná studňa na ktorú je pripojený mobilný dom a automatický závlahový systém s dažďovým senzorom, bazén o priemere 3,60x1,05m zo zabudovanou pieskovou filtráciou.
Celý pozemok vrátane domu je napojený na kamerový systém, ktorý zabezpečuje kompletnú bezpečnosť. Záhrada je oplotená, parkovanie možné hneď vedľa vlastného pozemku alebo pri príjazdovej ceste.
Pozemok je dotvorený skalkou a vyvýšenými drevenými záhonmi na pestovanie zeleniny a kvetov. Popri plote su nasadene okrasné dreviny.
Celá záhradkárska osada je oplotená a vstup umožňuje uzamykateľná brána. Každá záhradka má spoločný podiel na prístupovej ceste.
Možnosť financovania prostredníctvom úveru. Ochotne pomôžeme s vybavením všetkých náležitostí.
Nie sme realitná Kancelária
V prípade záujmu ma kontaktujte na tel. č. 0908 159 707 kde Vám ochotne poskytnem bližšie informácie a môžeme sa dohodnúť na obhliadke. Cena 78000€
Virtuálny pohľad na celú záhradu si môžete pozrieť na linku nižšie.
https://www. youtube. com/watch?v=mE_nMRDofzk

CENA

78 000 €


Súkromný inzerent
Všetky inzeráty predajcu


Kontakt

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.


ID O3nqdnvlnW2Z