PonukaTopovať

Zvárač WIG / zámočník v Nemecku – Regensburg - ESC2814

Dohodou


Piešťany
Pridané: 23. 01. 2020

Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Požadované vzdelanie
Stredoškolské vzdelanie bez maturity
Požadované jazykové znalosti
Nemecký jazyk
Úroveň jazykových znalostí
Aktívny užívateľ

Nemecko - Regensburg Nájdite si stabilné pracovné miesto so Silverhand ihneď! Silverhand je popredná pracovná agentúra s medzinárodným dosahom.
Špecializujeme sa na zamestnanie odborníkov ako aj pomocných pracovníkov v nemeckých firmách. Našim záujemcom ponúkame veľmi atraktívne pracovné podmienky u spoľahlivých zamestnávateľov. Naše služby sú 100% bezplatné.
Podmienka: komunikatívna znalosť nemeckého jazyka.
Pre našeho významného klienta v Nemecku hľadáme s nástupom ihneď Zvárač WIG / zámočník v Nemecku – Regensburg Vaše úlohy: - wig zváranie tenkých plechov, rúr, nádrží, Al okien.
- zámočnícke práce - zváranie a montáž podľa špecifikácie a výkresov - kontrola kvality zvaru Váš profil: - podmienka - požadovaná komunikatívna znalosť nemčiny (bude telefonicky overená) - prax v odbore – požadovaná - platný zváračský preukaz - výhoda - vlastné auto
- samostatná práca Ponuka: - mzda 2 400€ netto mesačne / 168 hod - týždenné zálohy (150 - 250 Euro)
- ubytovanie si platí na konci mesiaca zamestnanec - možnosť pracovať nadčasy - pracovná zmluva s nemeckým zamestnávateľom - stabilná a dlhodobá práca s nástupom ihneď - platba daní a sociálnych príspevkov nemeckým zamestnávateľom - rodinné prídavky na dieťa - nárok na dovolenku - veľmi dobrá podpora od našeho tímu v Nemecku.

CENA

Dohodou


Súkromný inzerent
Všetky inzeráty predajcu


Kontakt

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.


ID ESC2814