PredajTopovať

2-izb. byt v Skubíne, v Podlaviciach - rezervované - 6LjrY1yojr5R

108 000 €


Banská Bystrica
Pridané: 28. 03. 2024

Balkón
Nie
Pivnica
Nie
Výťah
Nie

Ponúkam Vám na predaj pekný 2-izbový byt v Banskej Bystrici, v Skubíne, na Bukovej ulici. Skubín je malá mestská časť Banskej Bystrice v tesnom susedstve mestskej časti Podlavice. Byt sa nachádza v novo zateplenej, pekne udržiavanej bytovke (panelovej. ktorá má prvé a druhé poschodie a celkovo v bytovke je 6 bytov. Bytový dom bol postavený v roku 1974. Výmera bytu s príslušenstvom je 62,69m2 plus balkón z obývačky.
Byt sa nachádza na prvom vyvýšenom poschodí - dostatočne vysoko nad zemou.
Popis bytu :
Okná sú plastové, so žalúziami a sieťkami proti hmyzu, v celom byte sú stierky na stenách aj stropoch. V kuchyni, na chodbe a v kúpeľni sú znížené stropy - kde je nová elektroinštalácia so zabudovaným osvetlením. Ostatná elektrika je pôvodná - v dobrom technickom stave. Na chodbe sú vstavané skrine na mieru. Kúpeľňa je samostatná od WC, je s oknom (prirodzené vetranie) je s vaňou, murovaná rekonštruovaná pred 6 rokmi. V kúpeľni sa nachádza aj el. kotol na ohrev teplej vody. Kuchynská linka je zánovná. Varí sa na plyne (plynová bomba. Podlahy sú v izbách laminátové, keramická dlažba je v kuchyni, na chodbe, v kúpeľni a WC. Vymenené sú vchodové bezpečnostné dvere a aj interiérové s obložením zárubní. Kúrenie je v bytovom dome ústredné, ale na tuhé palivo.
Je možné riešiť kúrenie individuálne inou alternatívou napr. elektrické podlahové, tepelné čerpadlo. Plyn nie je k dispozícii. Veľká výhoda je, že v byte je v strede obývačky komín a je možné vybudovať krb s prieduchmi, čím sa vykúri celý byt a vznikne aj príjemná atmosféra z krbu. Momentálne sú mesačné náklady 85 € správcovi a elektrika záloha 35 €. Správu bytového domu vykonáva spoločnosť Realbyt.
Byt pôsobí veľmi dobrým dojmom, je dobre udržiavaný, čistý. K bytu prislúchajú 2 pivnice v suteréne bytového domu. Parkovanie je tu úžasné, rovno pred bytovkou, kde vždy zaparkujete.
Tento byt odporúčam záujemcom, ktorí chcú byť viac v kľude, mimo bežného ruchu mesta, v blízkosti prírody, ale s veľmi dobrou dostupnosťou do mesta. Občianska vybavenosť vo veľmi dobrom dosahu.
Určite odporúčam obhliadku tejto nehnuteľnosti.
Vieme Vám poradiť aj s financovaním tejto nehnuteľnosti, spolupracujeme so všetkými bankami a stavebnými sporiteľňa. Máme viac ako 20 ročné skúsenosti. Zabezpečím Vám všetko od A po Z.
V prípade viac informácií a dohodnutie obhliadky ma môžete kontaktovať kedykoľvek 24/7. Ak Vám nezdvihnem telefón hneď, určite Vám zavolám späť. Teším sa na Vaše kontaktovanie.
Krásne dni želám.
Nehnuteľnosť je vedená pod evidenčným číslom: 2517
Všetky podrobné informácie ako aj obhliadku nehnuteľnosti zabezpečuje Katarína Kubincová.
Kontakt: 0907 842 785, 0903 246 649

CENA

108 000 €


JMB REALITY s.r.o.

Firemná inzercia
Všetky inzeráty predajcu


Kontakt

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.


ID 6LjrY1yojr5R