PonukaTopovať

4-IZBOVÝ BYT J.BODONA RIMAVSKÁ SOBOTA - EXKLUZÍVNE NA PREDAJ - EZB4464

70 000 €


Rimavská Sobota
Pridané: 08. 06. 2024

ID:149-114-ANOE
Exkluzívne Vám ponúkame na predaj 4-izbový byt na Ul. J. Bodona v Rimavskej Sobote. Byt sa nachádza na ideálnom 3. poschodí z ôsmych a jeho rozloha je 72,83m2. Byt je okrem plastových okien v pôvodnom, ale veľmi zachovalom stave, čo umožňuje novému majiteľovi pretvoriť ho dispozične podľa vlastných predstáv.
Byt pozostáva z kuchyne, 4 izieb, chodby, kúpeľne a osobitnej toalety. K bytu prislúcha pivnica v suteréne bytového domu.
Bytový dom bol zrekonštruovaný, bola zateplená a upravená fasáda, vybudovaná nová strecha, stúpacie zariadenia, osadené plastové vchodové dvere a okná, obnovené poštové schránky, zvončeky a interiér bytového domu. V byte je k dispozícii aj optický internet.
Susedstvo je slušné, celý vchod je udržiavaný a čistý. Byt je situovaný v centre sídliska, kde je kompletná občianska vybavenosť vzdialená na 3 minúty pešou chôdzou - potraviny, zdravotné stredisko, lekáreň, pošta, 2 základné školy, stredná odborná škola, materská škola, trafika, rýchle občerstvenie, zelovoc, drogéria, pizzeria, mäsiareň, reštaurácia.
V blízkom okolí vzdialenom na 7 minút pešou chôdzou sa nachádza krytá plaváreň, tenisové kurty, fitness centrum, zimný štadión, futbalový štadión, amfiteáter, detské ihriská mestský park a iné.
Cena 69 990 € Dohoda na cene je možná.
Prostredníctvom nášho finančného poradcu Vám pomôžeme s financovaním kúpy nehnuteľností.
NAŠE CENY SÚ VRÁTANE PROVÍZIE ZA KOMPLETNÝ SERVIS A SÚ SCHVÁLENÉ MAJITEĽOM.

CENA

70 000 €


BeMi realitná kancelária, s.r.o.

Firemná inzercia
Všetky inzeráty predajcu

IČO:

44792000


Kontakt

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.


ID EZB4464