PrenájomTopovať

Dvojizbový byt s predzáhradkou a dvomi parkovacími miestami, Detva - EZB2317

450 €


Detva
Pridané: 26. 05. 2024

Stav nehnuteľnosti
Kompletná rekonštrukcia
Balkón
Nie
Pivnica
Áno
Výťah
Áno
Konštrukcia bytu
Panelová
Rozloha bytu
41 m2
Celková úžitková plocha
41 m2

TVOJ DOMOV exkluzívne ponúka na p r e n á j o m kompletne zrekonštruovaný dvojizbový byt v Detve s veľkou predzáhradkou, z ktorej je vstup k dvom parkovacím miestam, ktoré tiež patria k bytu. Samotný byt pozostáva z chodby, kúpeľne so sprchovacím kútom a WC, z kuchyne, z ktorej je vstup do predzáhradky, z obývačky a spálne. Predzáhradka je oplotená. Disponuje bráničkou, ktorá spája predzáhradku s jedným parkovacím miestom. Druhé parkovacie miesto je vzdialené od bytu cca 10 m. Byt je takmer komplet zariadený viď foto. Chýba len práčka a rúra ale k dispozícii je remoska. Byt je v osobnom vlastníctve, o výmere 41,35 m2, nachádza sa na 1. poschodí, reálne sa jedná o vyvýšené prízemie. K bytu patrí aj pivnica na prízemí. Platba za byt je 450 €/mesiac. V cene sú zahrnuté aj prevádzkové náklady vo výške 131 €/1 osoba/mesiac. Požadujeme trojmesačný depozit, prípadne dohoda.
V blízkosti sa nachádza kompletná občianska vybavenosť: školy (škôlky, základné školy, stredné školy), zdravotnícke zariadenia, obchody, služby, banky, štátna správa, ... výborná dopravná dostupnosť - autobus (5-7 min), auto - skvelé napojenie na R2 - cca 700 m, vlak - aj rýchliky.
Možnosti aktívneho aj pasívneho oddychu - v blízkosti sú lyžiarske strediská, kúpaliská, vodná nádrž Ružiná, ... turistika, prechádzky, ...

CENA

450 €IČO:

47456833

DIČ:

2023881079


Kontakt

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.


ID EZB2317