PonukaTopovať

Exkluzívne na predaj veľkometrážny podkrovný byt v Starom meste - 221 m2 (N008-1 - EZA2143

490 000 €


Bratislava
Pridané: 03. 04. 2024

Ponúkame Vám na predaj jedinečný veľkometrážny byt o rozlohe 221 m2 vo vyhľadávanej lokalite v Bratislave-Staré Mesto, na Tabakovej ulici.

Byt je momentálne vhodný k rekonštrukcii. Je vypracovaná vizualizácia spolu s realizačným projektom. V byte boli vymenené okná, za kvalitné hliníkové s trojsklom.
Výhodou stavu bytu, je možnosť dokončenia podľa vlastnej predstavy budúceho majiteľa. Momentálna dispozícia bytu počíta s piatimi izbami, dvoma kúpeľňami, pracovňou, samostatným šatníkom umiestneným pri rodičovskej spálni. Spálňu dopĺňajú dva balkóny, každý o rozlohe cca 3m2 s výhľadom orientované do vnútorného nádvoria. Jeden oproti manželskej posteli, druhý zrkadlovo v miestnosti, ktorý je už súčasťou kúpeľne, ktorá je oddelená /sklenenou priečkou. Tu je navrhovaná vaňa, z ktorej si môžete vychutnávať výhľad priamo von cez francúzske posuvné okno. Zo spálne je vedené súkromné schodisko, ktoré vás vyvedie na strechu, ktorá je nad celou plochou spálne rovná a zamýšľaná ako terasa o rozlohe približne až 40m2 s krásnym výhľadom na celé okolie.
Rovnaké francúzske okno nájdete aj v pracovni, kde sa nachádza terasa o rozlohe cca 7m2. Malý oblúkový balkón v štýle Benátskej romantiky je súčasťou priestrannej spoločenskej miestnosti. Taktiež s výhľadom do vnútorného nádvoria.

V okolí je možné bezproblémové parkovanie na rezidenčné státie, vo vnútrobloku sa nachádza tiché nádvorie pre rezidenčné státie. V prípade záujmu je možnosť prenajatie garážového státia cca 200m od bytového domu v podzemných garážach. V tomto komplexe sa nachádza širšia občianska vybavenosť. Nájdete tu rôzne obchody, služby, potraviny.
Lokalita je veľmi tichou časťou, napriek tomu, že sa nachádza na frekventovanom ťahu, odkiaľ ste na každý smer do pár minút. 5 minút cesty autom je Bratislavská Koliba, zastávka MHD sa nachádza hneď pri dome.

Pre viac informácií ma neváhajte kontaktovať na tel. čísle: 0903 805 799.

CENA

490 000 €


Nové bývanie

Firemná inzercia
Všetky inzeráty predajcu


Kontakt

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.


ID EZA2143