PonukaTopovať

HALO reality - Predaj, chalupa Partizánska Ľupča - exkluzívne halo reality - OeJWGQaQmqog

99 000 €


Žilinský kraj
Pridané: 04. 07. 2024

Ponúkame na predaj dva spojené pôvodné banícke kamenné domy, samostatnú garáž a záhradu s humnom v obci Partizánska Ľupča. Na rozlohe 250 m2 sa rozprestiera jednoizbový dom s kuchyňou a väčšou podpivničenou komorou, k nemu je pristavený jednou stenou spojený ďalší trojizbový dom s kuchyňou, špajzou a kúpeľňou a za ním sa nachádza chliev. Všetky 3 stavby majú spoločnú sedlovú strechu, pričom každá stavba má samostatný vchod zo spoločnej prístupovej cesty. Spolu s nimi sa predáva záhrada, humno o veľkosti 67 m2 a samostatná garáž o rozlohe 26 m2. Celková rozloha všetkých predávaných nehnuteľností je spolu 803 m2 3/4 podiel na prístupovej ceste (1/4 podiel vlastní majiteľ susednej nehnuteľnosti.

K ponúkaným nehnuteľnostiam je v prípade záujmu možné dokúpiť aj pozemky nachádzajúce sa za humnom, a to ornú pôdu a trvalý trávny porast, spolu o rozlohe 1688 m2.

Dispozícia:
Zo spoločnej prístupovej cesty sa vchádza do jednoizbového domu, do trojizbového domu, do chlieva a do záhrady. Vstup do jednoizbového domu je priamo do menšej vstupnej chodby a z nej sa vchádza napravo do podpivničenej komory, naľavo do veľkej miestnosti (30 m2) a rovno oproti vchodovým dverám je vstup do kuchyne, kde sa nachádza kuchynský sporák na pevné palivo. Do trojizbového domu sa tiež vchádza do vstupnej chodby, z ktorej sa napravo vchádza do spálne, naľavo do priechodnej obývacej izby, z ktorej sa vstupuje do ďalšej spálne. Oproti vchodovým dverám je vchod do kuchyne. V pravej časti kuchyne sa nachádza vstup do kúpeľne s toaletou a v ľavej časti kuchyne sa nachádza vstup do komory. Každá miestnosť v obidvoch domoch má okno.

Stav nehnuteľnosti:
Obidva domy sú v pôvodnom, ale udržiavanom stave, majú eternitovú strechu, drevené okná, podlahy sú drevené alebo betónové. V niektorých miestnostiach sú pôvodné klenbové stropy. Vykurovanie je lokálne pevným palivom v kuchynských sporákoch, alebo liatinovej piecke, prípadne elektrickým konvektormi. Na ohrev TÚV sa využíva elektrický bojler v kúpeľni. Samostatná garáž je murovaná s plechovou strechou a drevenou krídlovou bránou. Ikonické humno je súčasťou chránených pohľadových uhlov obce.

Výhody:
. zo záhrady je nádherný panoramatický výhľad na okolitú prírodu
. tichá lokalita ideálna na oddych aj aktívne trávenie voľného času
. samostatná garáž vedľa komunikácie
. len 4 km od vjazdu na diaľnicu pri Ivachnovej

Lokalita:
Obec Partizánska Ľupča, nachádzajúca sa v tichom prostredí liptovskej prírody pod horami Nízkych Tatier, je ideálnym miestom pre dovolenkárov a východiskom do všetkých atraktívnych oblastí v okolí:
. vodné športy, zábava a relax – aquaparky (Bešeňová 5 km, Tatralandia 20 km. Liptovská Mara (Marina Liptov 10 km. Kúpele Lúčky (10 km. prírodné kúpalisko Kalameny (10 km. Fun park Žiarce (24 km)
. zimné športy – lyžiarske strediská (Malinô Brdo 17 km, Opalisko 24 k m,  Jasná 30 km.
. historické pamiatky (drevený artikulárny kostol Svätý Kríž 11 km, Keltské múzeum - Archeoskanzen Havránok 13 km, pamiatka Unesco - skanzen Vlkolínec 21 km, Múzeum liptovskej dediny – skanzen Pribylina 36 km)
. turistika – pešie túry na hlavný hrebeň Nízkych Tatier (Chabenec, Ďurková, Latiborská hoľa. návštevy Chočských vrchov, Veľkej Fatry,  Západných Tatier,
. cykloturistika – Liptov ponúka viac ako 850 km značených cykloturistických trás,
. jaskyne (Demänovská jaskyňa slobody, Demänovská ľadová jaskyňa, Stanišovská jaskyňa)

Názor makléra:
Nehnuteľnosť môžete ihneď po kúpe užívať na trvalé alebo rekreačné bývanie, či turistický prenájom, alebo ohľaduplnou rekonštrukciou môžete z tohto domu, ktorý dýcha históriou, vyčarovať nádhernú romantickú chalupu. Bonusom pri tejto rekonštrukcii by mohla byť aj finančná pomoc zo štátneho rozpočtu,

Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0948 998 848 alebo na jankacurillova@haloreality.sk. ID ponuky: LM-65400.

Cena za nehnuteľnosť je Konečná, vrátane provízie, právneho servisu zabezpečeného advokátom, poradenstva, základného správneho poplatku na katastri a hypotekárnych služieb (viac na našej webovej stránke).

V prípade, že potrebujete najskôr predať vašu nehnuteľnosť, nechajte nám kontakt a my vám pomôžeme vymeniť terajšie bývanie za nové.

U nás máte istotu: --------------------------------------------------------
- prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, predávali sme už viac ako 60 000 Nehnuteľností
- na našom webe nájdete už viac ako 4 100 referencií aj s fotkami našich spokojných klientov
- pre vašu bezpečnosť sme nestranná strana pri prevode nehnuteľnosti
- profesionálne obhliadky s pravidelne preškolovanými profesionálnymi maklérmi
- už vo väčšine lokalít robíme aj 3D skeny, videoobhliadky a pôdorysy nehnuteľnosti
- inzerujeme na viac ako 200 portáloch
- zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona
- poradíme vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť
- bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami
- pre vašu bezpečnosť sme členom Združenia realitných kancelárií slovenska - zrks
-----------------------------------------------------------------------------
Nehnuteľnosť predávate jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým Dôverujú tisíce predávajúcich po celom slovensku - u nás nájdete viac ako 1 500 aktuálnych ponúk.

CENA

99 000 €


HALO reality s.r.o.

Firemná inzercia
Všetky inzeráty predajcu

IČO: 46565701

IČ DPH: SK2023453828


Kontakt

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.


ID OeJWGQaQmqog