PonukaTopovať

HALO reality - Predaj, pozemok pre rodinný dom 1092 m2 Marcelová, v pokojnej lokalite pri lese - exkluzívne halo reality - 859bxe2eeWON

26 500 €


Nitriansky kraj
Pridané: 04. 07. 2024

Ponúkame Vám na predaj slnečný rovinatý pozemok o celkovej rozlohe 1092 m2 v obci Marcelová, ktorý poskytuje dostatok priestoru na výstavbu rodinného domu s krásnou záhradou. Jeho umiestnenie pri lese je ideálnym riešením aj pre víkendovú chatu spojenú so záhradkárčením.

Stav nehnuteľnosti:
Pozemok s rozmermi 15 m x 72 m sa nachádza v pokojnej časti obce a je vhodný na výstavbu rodinného domu. Podľa územno-plánovacej informácie obce, územie je určené ako obytné územie pre bývanie v rodinných domoch.


Inžinierske siete: Elektrická prípojka a prípojka k verejnému vodovodu sa nachádzajú pred nehnuteľnosťou. Nakoľko nie je možné pripojiť sa na kanalizáciu, na zachytávanie odpadovej vody je potrebné umiestniť žumpu.

Parkovanie: Príjazdová asfaltová komunikácia umožňuje bezproblémovú dostupnosť k nehnuteľnosti ako aj parkovanie priamo pred ňou.

Výhody: Tento pozemok, ktorý je vhodný na výstavbu rodinného domu, chatky alebo umiestnenie mobilného domu, predstavuje výbornú príležitosť pre tých, ktorí hľadajú pokojné a komfortné miesto pre svoj nový domov v prírodnom prostredí, ale zároveň s dobrou dostupnosťou všetkých potrebných služieb.


Lokalita: Obec Marcelová je vzdialená od okresného mesta Komárno 15 km, od termálneho kúpaliska Patince 8 km a ponúka veľmi dobrú občiansku vybavenosť. K dispozícii je materská a základná škola, predajne potravín, reštaurácie, praktický lekár a stomatológ, pošta, stavebniny, predajne s rozličným tovarom, záhradkárstvo, pohostinstvá, ihriská, knižnica.


Názor makléra: Tento pozemok je ideálnou voľbou pre tých, ktorí túžia po pokojnom a pohodlnom bývaní v prírodnom prostredí alebo hľadajú tiché miesto na víkendový pobyt a oddych, no zároveň ocenia dobrú dostupnosť všetkých potrebných služieb.


Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0944 542 832 alebo na andreavigh@haloreality.sk. ID ponuky: KN-66383.

Cena za nehnuteľnosť je Konečná, vrátane provízie, právneho servisu zabezpečeného advokátom, poradenstva, základného správneho poplatku na katastri a hypotekárnych služieb (viac na našej webovej stránke).

V prípade, že potrebujete najskôr predať vašu nehnuteľnosť, nechajte nám kontakt a my vám pomôžeme vymeniť terajšie bývanie za nové.

U nás máte istotu: --------------------------------------------------------
- prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, predávali sme už viac ako 60 000 Nehnuteľností
- na našom webe nájdete už viac ako 4 100 referencií aj s fotkami našich spokojných klientov
- pre vašu bezpečnosť sme nestranná strana pri prevode nehnuteľnosti
- profesionálne obhliadky s pravidelne preškolovanými profesionálnymi maklérmi
- už vo väčšine lokalít robíme aj 3D skeny, videoobhliadky a pôdorysy nehnuteľnosti
- inzerujeme na viac ako 200 portáloch
- zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona
- poradíme vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť
- bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami
- pre vašu bezpečnosť sme členom Združenia realitných kancelárií slovenska - zrks
-----------------------------------------------------------------------------
Nehnuteľnosť predávate jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým Dôverujú tisíce predávajúcich po celom slovensku - u nás nájdete viac ako 1 500 aktuálnych ponúk.

CENA

26 500 €


HALO reality s.r.o.

Firemná inzercia
Všetky inzeráty predajcu

IČO: 46565701

IČ DPH: SK2023453828


Kontakt

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.


ID 859bxe2eeWON