PonukaTopovať

HALO reality - Predaj, pozemok pre rodinný dom 1931 m2, Veľké Leváre - exkluzívne halo reality - RDnqmdadmr87

130 €


Bratislavský kraj
Pridané: 04. 07. 2024

Ponúkame na predaj veľký, veľmi pekný slnečný pravidelný rovinatý pozemok s výmerou 1931 m2 (rozmery cca 20m x 100m) na Záhorí v peknej a obľúbenej obci Veľké Leváre (MA 8 km, BA 40 km, Rakúsko 17 km, ČR 25 km) vhodný na výstavbu jedného, ale i viacerých rodinných domov. Je situovaný v pokojnej časti obce – bokom od hlavnej cesty, v oblasti so (zatiaľ) minimálnym počtom susedov a v blízkosti prírody, neoplotený, bez inžinierskych sietí, so vstupom z príjazdovej cesty vo vlastníctve obce.

Ponuka je vzhľadom na jeho umiestnenie a perspektívu vhodná či pre náročnejšieho klienta na výstavbu jedného rodinného domu s komfortne veľkým pozemkom, no rovnako aj pre developera, či len ako investícia do budúcnosti. Nachádza sa v lokalite, kde sa rozbieha nová výstavba rodinných domov. Majiteľ disponuje vypracovanou architektonickou štúdiou, vrátane UPI a vyjadrenia Zse - k nahliadnutiu na stretnutí. Predáva sa len ako celok.

V obci je kompletná občianska vybavenosť (škola, škôlka, zdravotné stredisko, obchody. výborná dostupnosť, komfortné, pokojné a plnohodnotné bývanie v blízkosti prírody s možnosťou prechádzok, cykloturistiky, na svoje si prídu aj rybári a hubári. V lokalite sú celoročne organizované rôzne kultúrne podujatia, pokojné bývanie v kombinácii s výbornou dostupnosťou a krásna príroda z našej ponuky robí TOP ponuku. Nehnuteľnosť je bez ťarchy, kúpou ihneď voľná, treba vidieť. Foto je ilustračné. Výborná ponuka cena = maklér odporúča.


Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0911 127 197 alebo na beataninisova@haloreality.sk. ID ponuky: MA-65529.

Cena za nehnuteľnosť je Konečná, vrátane provízie, právneho servisu zabezpečeného advokátom, poradenstva, základného správneho poplatku na katastri a hypotekárnych služieb (viac na našej webovej stránke).

V prípade, že potrebujete najskôr predať vašu nehnuteľnosť, nechajte nám kontakt a my vám pomôžeme vymeniť terajšie bývanie za nové.

U nás máte istotu: --------------------------------------------------------
- prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, predávali sme už viac ako 60 000 Nehnuteľností
- na našom webe nájdete už viac ako 4 100 referencií aj s fotkami našich spokojných klientov
- pre vašu bezpečnosť sme nestranná strana pri prevode nehnuteľnosti
- profesionálne obhliadky s pravidelne preškolovanými profesionálnymi maklérmi
- už vo väčšine lokalít robíme aj 3D skeny, videoobhliadky a pôdorysy nehnuteľnosti
- inzerujeme na viac ako 200 portáloch
- zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona
- poradíme vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť
- bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami
- pre vašu bezpečnosť sme členom Združenia realitných kancelárií slovenska - zrks
-----------------------------------------------------------------------------
Nehnuteľnosť predávate jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým Dôverujú tisíce predávajúcich po celom slovensku - u nás nájdete viac ako 1 500 aktuálnych ponúk.

CENA

130 €


HALO reality s.r.o.

Firemná inzercia
Všetky inzeráty predajcu

IČO: 46565701

IČ DPH: SK2023453828


Kontakt

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.


ID RDnqmdadmr87