PonukaTopovať

HALO reality - Predaj, rodinný dom Bratislava Ružinov, Trnávka, (2015) dvojgener - EZB4023

447 200 €


Bratislava
Pridané: 04. 06. 2024

Ponúkame na predaj dvojgeneračný rodinný dom v Bratislave, katastrálne územie Trnávka, okres Bratislava II, obec Bratislava-Ružinov. Dom je novostavba, kolaudácia prebehla ešte v roku 2015, ide o samostatne stojací dvojpodlažný tehlový rodinný domu so sedlovou strechou s úložným priestorom v podkroví a samostatne stojacou garážou, postavenou vedľa rodinného domu. Je čiastočne podpivničený (pivnica so studňou s plochou cca 11 m2) je situovaný na rovinatom pozemku s celkovou výmerou 779 m2 obdĺžnikového tvaru (17x46 m). Pozemok pozostáva z dvoch parciel, jedna s výmerou 682 m2 ako záhrada a druha parcela s výmerou 97 m2 ako zastavaná plocha a nádvorie. Celková podlahová plocha rodinného domu je cca 150 m2, zastavaná plocha 97 m2. Rodinný dom je napojený na verejný vodovod, elektrickú energiu. Plyn je na päte pozemku, dom nie je napojený na kanalizáciu - je tu žumpa, ohrev teplej vody je zabezpečený elektrickým prietokovým ohrev vody. Kúrenie je s kotlom na pevné palivo s radiátormi.

DISPOZÍCIA:
1.PP - PODZEMNÉ PODLAŽIE (SUTERÉN) pozostáva z pivnice cca 11 m2 so vstupom z Miestnosti 3 sklad (pracovňa) v prízemí (je tu možnosť vybudovať vstup do pivnice z exteriéru a Miestnosť 3 na prízemí využiť ako tretiu obytnú miestnosť)
1.NP - NADZEMNÉ PODLAŽIE (PRÍZEMIE) s celkovou plochou cca 74 m2 pozostáva z dvoch obytných miestností – Obytná miestnosť 1 s kuchyňou, Obytná miestnosť 2,
Miestnosť 3 sklad (pracovňa), a s príslušenstva - Zádverie hlavný vstup a predsieň,
Technická miestnosť (kotolňa), WC, Kúpeľňa, Rampa. Je tu aj zastrešená terasa pri hlavnom vstupe do domu. Vedľa domu je samostatne stojaca garáž.
2.NP - NADZEMNÉ PODLAŽIE (POSCHODIE) bez plochy balkónu cca 78 m2 pozostáva z troch obytných miestností - Obytná miestnosť 4 s kuchyňou, Obytná miestnosť 5, Obytná miestnosť 6 a s príslušenstva - Zádverie (Vstup na 2.NP), Hala so vstupom na povalu (Skladací rebrík), kde je menší sklad cca 10 m2, Kúpeľňa s WC, Balkón 4,7 m2 (Vstup z oboch Obytných miestností 4 a 5,
NEOBYTNÉ PODKROVIE pozostáva: Skladovací priestor cca 10 m2 so vstupom z Haly na 2.NP

STAV NEHNUTEĽNOSTI:
Rodinný dom je 8 ročná novostavba (kolaudácia prebehla 07.08.2015). Inak zachovalý stav adekvátny k veku domu.

VÝHODY:
Možnosť dvojgeneračného bývania, nakoľko na oboch podlažiach sú na každom podlaží 3 obytné miestností aj s príslušenstvom, ktorým je kuchynská časť, chodba, WC a kúpeľňa.

OBČIANSKA VYBAVENOSŤ:
Nachádzajú sa tu jasle, materská, základná škola a päť stredných škôl (SOU nábytkárske, SOU stavebné, súkromná stredná umelecká škola, stredná zdravotná škola, združená stredná škola drevárska), kostol, futbalové ihrisko, zdravotné stredisko, pošta, polícia, veľké nákupné strediská Avion a Soravia. Taktiež pod územie Trnávky spadá Letisko M.R.Štefánika a prírodné kúpalisko Zlaté piesky.

LOKALITA:
Trnávka je miestna časť a katastrálne územie v Bratislave v mestskej časti Ružinov v okrese Bratislava II. Je ohraničená ulicami a komunikáciami Rožňavská na severozápade, Cesta na Senec na severe a Trnavská cesta a Vrakunská cesta na juhu. Energetická trieda B.

Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0902 341 366 alebo na dusanpozgay@haloreality.sk. ID ponuky: BA-63369.

Cena za nehnuteľnosť je KONEČNÁ, vrátane provízie, právneho servisu zabezpečeného advokátom, poradenstva, základného správneho poplatku na katastri a hypotekárnych služieb (viac na našej webovej stránke).

U NÁS MÁTE ISTOTU: --------------------------------------------------------
- prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, predávali sme už viac ako 60 000 NEHNUTEĽNOSTÍ
- na našom webe nájdete už viac ako 4 100 referencií aj s fotkami našich spokojných klientov
- pre vašu bezpečnosť sme nestranná strana pri prevode nehnuteľnosti
- profesionálne obhliadky s pravidelne preškolovanými profesionálnymi maklérmi
- už vo väčšine lokalít robíme aj 3D skeny, videoobhliadky a pôdorysy nehnuteľnosti
- inzerujeme na viac ako 200 portáloch
- zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona
- poradíme vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť
- bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami
- pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS
-----------------------------------------------------------------------------
Nehnuteľnosť predávate jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete viac ako 1 500 aktuálnych ponúk.

CENA

447 200 €


HALO reality s.r.o.

Firemná inzercia
Všetky inzeráty predajcu

IČO:

46565701

IČDPH:

SK2023453828


Kontakt

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.


ID EZB4023