PonukaTopovať

HALO reality - Predaj, rodinný dom Vrbov - NOVOSTAVBA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY - EZA9564

379 000 €


Vrbov
Pridané: 13. 05. 2024

Ponúkame exkluzívne na predaj novší trojpodlažný rodinný dom v obci Vrbov, ktorá je známa svojím termálnym kúpaliskom. Dom sa nachádza na svahovitom pozemku s rozlohou 785m2 na novovybudovanej tichej ulici. Domov je miesto, kde sa človek cíti skutočne dobre a práve tento rodinný dom má rozhodne čo ponúknuť pre príjemný rodinný život väčšej rodiny, prípadné po menšej úprave môže slúžiť ako dvojgeneračný dom, alebo investícia na prenajímanie. K domu prináleží hospodárska budova, ktorá slúži na uskladnenie dreva a parkovanie.

Základné informácie:
- trojpodlažný rodinný dom stojí na svahovitom pozemku
- rozloha 43 x 18,5 = cca 785m2
- zastavaná plocha domu 11 x 9,5 = cca 109m2
- úžitková plocha 198 m2
- garáž s dielňou 10 x 4,5 = 45m2
- orientácia okien domu je na všetky svetové strany
- oplotený pozemok
- náklady na dom 120 € / 3 osoby
- rok kolaudácia 2016
- hospodárska budova 10 x 5 = 50 m2
- dom je napojený na kanalizáciu, vodu a elektr. Prípojku
- na hranici pozemku je plyn

- Dispozičné pozostáva: 1 PP - suterén, 1 NP - prízemie, 2 NP - podkrovie a pôjd.
1 PP: Podzemné podlažie – suterén, pozostáva vstupná chodba s kotolňou, práčovňa s toaletou, letná kuchyňa, garáž, skladové priestory a schodisko na prízemie. 1 NP: Prízemie , zádverie, spálňa, toaleta, kúpeľňa, predsieň, kuchyňa prepojená s obývacou izbou a schody do suterénu a do podkrovia. Z kuchyne a obývacej izby sú vstupy na loggie.
2 NP: Podkrovie, chodba, kúpeľňa so sprchovacím kutom a wc, šatník a tri izby. ( jedná z izieb ma predprípravu na kuchyňu). V strope chodby sú zabudované výklopné schody na pôjd.
z 2 izieb sú vstupy na loggie.
-
- Technické parametre:
- Základy betónové, murivo v celom objekte je z plynosilikátových tvárnic hrúbky do 40 cm. Strop nad suterénom a nad prízemím je železobetónová doska, strop nad podkrovím je drevený, pohľad zo sadrokartónu, zateplený minerálnou vlnou. Strecha pozinkovaný plech. Fasádne omietky sú na báze silikátových hmôt a objekt je zateplený polystyrénom hrúbky 80 mm. Vnútorné omietky sú hladké vápenno cementové. Keramické obklady a dlažby sú v kuchyni suterénu, vo WC v podkroví a v kúpeľniach. Okná a dvere sú plastové. V interiéri sú laminátové dvere so zárubňami. Podlahy obytných miestnosti sú veľkoplošné plávajúce. Vykurovanie je ústredné s kotlom na tuhé palivo, radiátory sú oceľové veľkoplošné v celom objekte. Elektroinštalácia v suteréne je svetelná a motorická s poistkovými automatmi, na prízemí a v podkroví je svetelná. Na každom poschodí je elektrický rozvádzač s automatmi. Rozvod vody teplej i studenej je v suteréne, na prízemí a v podkroví, zdroj teplej vody je elektrický bojler
-
- Celkové hodnotenie :
Rodinný dom s garážou je situovaný v pokojnej a novovybudovanej časti obce. Je vhodný na trvalé , prijemné a bezpečné bývanie s dobrým prístupom do okresného mesta Kežmarok ( 8km). Dom je dispozičné riešený tak, že môže byť využívaný ako dvojgeneračný, alebo na ubytovanie.

Lokalita:
Obec Vrbov sa nachádza na hranici Slovenského raja (22km) a Vysokých Tatier ( 18km) a je rozvíjajúcou sa obcou s veľkým potenciálom pre cestovný ruch. Vďaka svojej polohe je obec vyhľadávaná na trvalé ale aj rekreačné bývanie. Na okraji obce je známe Termálne kúpalisko. Výbornú občiansku vybavenosť tvorí škola, škôlka, pošta, obchody a služby, zdravotné stredisko a lekáreň-
Stačí sa už len nasťahovať
Pre vážnych záujemcov, viac informácií poskytnem na vopred dohodnutej obhliadke domu.

Bonus:
Vážení klienti, rád Vás budem sprevádzať celým procesom predaja od obhliadky až po jej odovzdanie, vrátane poskytovania BEZPLATNEJ pomoci pri vybavení najlepšej formy financovania kúpy nehnuteľnosti prostredníctvom nezávislého finančného sprostredkovateľa.
Srdečne Vás pozývam na obhliadku.

.

Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0905 149 617 alebo na janhoroba@haloreality.sk. ID ponuky: KK-65934.

Cena za nehnuteľnosť je KONEČNÁ, vrátane provízie, právneho servisu zabezpečeného advokátom, poradenstva, základného správneho poplatku na katastri a hypotekárnych služieb (viac na našej webovej stránke).

U NÁS MÁTE ISTOTU: --------------------------------------------------------
- prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, predávali sme už viac ako 60 000 NEHNUTEĽNOSTÍ
- na našom webe nájdete už viac ako 4 100 referencií aj s fotkami našich spokojných klientov
- pre vašu bezpečnosť sme nestranná strana pri prevode nehnuteľnosti
- profesionálne obhliadky s pravidelne preškolovanými profesionálnymi maklérmi
- už vo väčšine lokalít robíme aj 3D skeny, videoobhliadky a pôdorysy nehnuteľnosti
- inzerujeme na viac ako 200 portáloch
- zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona
- poradíme vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť
- bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami
- pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS
-----------------------------------------------------------------------------
Nehnuteľnosť predávate jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete viac ako 1 500 aktuálnych ponúk.

CENA

379 000 €


HALO reality s.r.o.

Firemná inzercia
Všetky inzeráty predajcu


Kontakt

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.


ID EZA9564