PonukaTopovať

Hotelový personál - rôzne pozície - 1M6q8Pp3oqzR

Zadarmo

Zahraničie
Pridané: 09. 04. 2024

Absolvent
Nie

Obsadzujeme hotelový personál do veľmi pekného rodinného hotela v meste Sluis v Holandsku.
Práca na holandskú pracovnú zmluvu, overený zamestnávateľ.
Pracovná doba cca 40 hodín týždenne, zabezpečené ubytovanie.

Bližšie informácie:

Kuchár:
Hľadáme dvoch kuchárov
Plat: 2750 Eur Brutto/ Mesiac, pracovný čas cca 45 hodín týždenne, pracuje sa 5 dní v týždni.
Požiadavky: prax 4 roky, dobrá angličtina
Nástup: Asap alebo od 1.6. 2024
Termín ukončenia práce: 1.11. 2024 avšak v prípade spokojnosti je možné pracovať ďalej
Ubytovanie je zabezpečené, cena ubytovania je 75 Eur/týždeň

Chyžné + pomoc v obsluhe/v kuchyni:
Hľadáme dve chyžné/pomocníčky
Plat: 2295 Eur Brutto/ Mesiac, cca 40 hodinový pracovný čas
Požiadavky: anglický jazyk na mierne pokročilej úrovni(B1. byť schopný pracovať fyzicky, preferovnaý vek od 20 rokov vyššie.
Ide o kombinovanú pozíciu.
Náplň práce: upratovanie izieb, spoločných priestorov, upratovanie reštaurácie, terasy,
prípadne umývanie riadov, roznášanie objednávok/odnášanie zo stolov, píprava stolov a podobne. Samotné objednávky nie je nutné robiť, to je práca čašníkov.

Pomoc v obsluhe( runner.
1 voľné miesto
Plat: 2347 – 2450 Eur Brutto/ Mesiac, cca 40 hodinový pracovný čas
Požiadavky: prax 4 roky, dobrá angličtina (B2 úroveň)
Nástup: Asap
Termín ukončenia práce 1.11. 2024 s možnosťou predĺženia v prípade spokojnosti
Náplň práce: roznášanie objednávok, zberanie zo stolov, príprava stolov a podobne
Objednávky majú viacmenej na starosti čašníci, nie pomocníci v obsluhe
Táto pozícia bude tiež kombinovaná s houskeepingom

Čašník/čašníčka

Neberieme žiadne poplatky.

Pre bližšie informácie nás prosím kontaktujte na t. č. 0948 535 669 – spoločnosť TuranCorp s. r. o. alebo mailom na careservice@turancorp.sk

CENA

Zadarmo

Súkromný inzerent
Všetky inzeráty predajcu

Kontakt

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.

ID 1M6q8Pp3oqzR