PonukaTopovať

ID:065-110-DAHE Chata s veľkou záhradou - EZA0702

Zadarmo


Martin
Pridané: 24. 03. 2024

ID:065-110-DAHE: Nad sídliskom Záturčie v tichej záhradkárskej zóne ponúkame na predaj murovanú chatku s veľkou záhradou. Pozemok na LV ako TTP je z 3 strán oplotený, z predu zasúvacou bránou. V prednej časti pozemku je sad ovocných stromov rôzneho druhu(hruška, jablone, dula, orech, moruša…), v strednej časti sa nachádza samotná chata vo svahu a nad ňou pozemok prechádza do zmiešaného lesa (buky, jelše,ihničnany, kry aj staré čerešne). Momentálne je nehnuteľnosť využívaná ako záhrada na pestovanie zeleniny a ovocných krov a stromov.
Výmera pozemku je 2637m2 včetne zastavanej plochy s juhozápadnou orientáciou. Chata 30m2je vhodná aj na turistické využitie celoročne. Prízemie: veľka obývacia izba s kuchynským kútom a s dreveným schodiskom na rozšírené poschodie. Na poschodí: veľká spálňa momentálne pre 6-7 osôb. Vykurovanie elektrické, celú zimu je chata temperovaná. Úžitková voda na polievanie zo studne nach chatou. Je možné budúcim majiteľom namontovať komín a kúriť krbom, alebo kachľovou pecou a dotiahnuť vodu až do chaty od studne. Priamo na pozemok sa dostanete poľnou príjazdovou cestou.
Všade okolo je nádherná príroda, vhodná na prechádzky i so psom široko-ďaleko, ale aj na cykloturistiku. Na dosah bicyklom či autom sú potraviny aj zastávka MHD .

Cena nehnuteľnosti u makléra zahrňuje aj všetky poradenské, obchodné a právne služby RK, návrh na vklad do Katastra elektornicky. Odporučíme serióznych odborníkov na prípadne hypotekárne a poradenské služby a odhadcov.

Chcete stráviť už túto jar v prírode? Môžete ma kontaktovať denne od 08:00-22:00 hod. na t. č. 0905499737, alebo e-mailo: hegerova@realitybemi.sk, rada zodpoviem na Vaše ďalšie otázky.

CENA

Zadarmo


BeMi realitná kancelária, s.r.o.

Firemná inzercia
Všetky inzeráty predajcu


Kontakt

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.


ID EZA0702