PonukaTopovať

Jednopodlažný rodinný dom - Hidásémeti - EYB9425

189 000 €


Pridané: 12. 02. 2024

Diamond reality vám exkluzívne ponúka krásny jednopodlažný 4-izbový dom s dvomi kúpeľňami na hranici Maďarsko – Slovensko. Dom je vďaka diaľnici vzdialený iba 17 min od centra Košíc. Stojí mimo hlavného ťahu v tichej ulici na začiatku obce Hidásnémeti. Na ulicu je pohodlný prístup z dvoch strán po rovinatej asfaltovej ceste, ktorú aj s parkovaním ľahko zvládne aj šofér – začiatočník.
Pozemok 791 m2
podlahová plocha domu 140 m2
3 x spálňa, 2 x kúpeľňa
Terasa, altánok
Nízke náklady – 120Euro
IS – elektrina (denný, nočný prúd), kanalizácia, vlastná studňa
Strecha – škridlo plech
Stavebný materiál – škvarobetónové kvádre, prístavba – tehla phoroterm
Rodinný dom s veľmi príjemnou atmosférou prešiel vkusnou rekonštrukciou iba pred niekoľkými rokmi (2014). Majiteľ si dal záležať na estetických aj praktických detajloch. V čase rekonštrukcie bola k domu pribudovaná aj prístavba, ktorá sa plynule spája s domom a spolu tak tvoria veľkorysých 140 m2 obytnej plochy. 3 spálne a 2 kúpeľne poskytujú priestor nielen väčšej rodinke, ale aj páru, ktorý rád privíta návštevy.

Kuchyňa s francúzskym oknom a výstupom na krytú terasu Vám poskytne priestor na každodennú kávičku s východom slnka. V prípade nepriaznivého počasia si svoju kávu môžete vychutnať z presvetlejnej obývačky s oknami na 2 svetové strany. Prírodné farby, veľa svetla a plynulé prepojenie s kuchyňou, ktorá je opticky oddelená 2 schodíkmi, dodávajú priestoru potrebnú vzdušnosť a rodinnú atmosféru. Obe miestnosti ako aj celý dom má ideálnu orientáciu na svetové strany: východ-juh-západ.V celom dome vám (a ani vášmu nábytku) nebudú prekážať radiátory či iné výhrevné telesá.

Celý dom je vykurovaný pomocou podlahového kúrenia a každá miestnosť má svoj vlastný termostat, čím viete podstatne znížiť náklady ak niektoré miestnosti nepoužívate. Celý systém elektriny, podlahového kúrenia a elektrických rozvodov si majiteľ priviezol z Nemecka a má na neho 50 rokov záruku. Nízke prevádzkové náklady (iba 120 Euro mesačne) sú zabezpečené pripojením na denný a nočný prúd. V prípade výpadku prúdu sa o Vaše teplo postará vkusná kachľová pec.Kvalitné plastové okná, plávajúce podlahy, vkusné obklady a dlažby v neutrálnych farbách alebo podsvietenie vertikálnych plôch sú iba ďalším doplnkom kvalitnej rekonštrukcie.

V prípade záujmu a po dohode vám majiteľ vie prenechať až 50% nábytku.INTERIÉR
Jednopodlažný
140 m2 vykurovacej plochy
Podlahové kúrenie v celom dome
Každá miestnosť má vlastný termostat
Kuchyňa s francúzskym oknom a vstupom na terasu
Nízke prevádzkové náklady
Rekonštrukcia 2014


Dispozícia:


1 x vstupná hala
1x kuchyňa s výstupom na terasu
1x obývačka
3x izba
2x kúpeľňa
Pri vstupe na rovinatý pozemok o výmere 791m2 cez elektrickú bránu na diaľkové ovládanie vám nedokáže uniknúť pekná fasáda s pieskovcovým obkladom, kamenný plot a 100%ne upravený dvor.

Pozemok je účelne rozvrhnutý s dostatkom precízne upravenej zelene. Nezelená povrchová úprava je prispôsobená dažďovej vode a umožňuje parkovanie minimálne! 6ich áut. Na ďalšie parkovanie je k dispozícii krytý prístrešok, pod ktorý pohodlne zaparkujete 2 autá a do vedľa stojacej dvojgaráže s montážnou jamou a elektrickou bránou taktiež 2. Pod prístreškom nájdete aj úložný priestor napr. na uskladnenie sezónnych gúm, za prístreškom sa nachádza menšia dreváreň vhodná okrem iného aj na uskladnenie dreva, prípadne bicyklov a pod.

Na rodinné chvíle pohody nesmie chýbať ani altánok s posedením a mobilným grilom. Na výstavbu vonkajšieho krbu majiteľ už zabezpečil stavebný materiál, ktorý viete použiť a krb dostavať. Dom je čiastočne podpivničený a poskytuje priestor na uskladnenie sezónnych vecí a náradia.

Exteriér:


Veľkosť pozemku 791m2
V záhrade je k dispozícii samostatne stojaci altánok s grilom Posedením
Noví majitelia ocenia dvojgaráž s elektrickou bránou, domáci majstri aj to, že je s montážnou jamou
Celý dvor je upravený – zeleň aj parkovanie
Elektrická brána
Prístrešok na dve autá


Lokalita:


Hidásnémeti je pokojné a tiché miesto so všetkou potrebnou občianskou vybavenosťou.
Len 17 min od Košíc
Má dobrú dostupnosť do okolitých obcí a miest.


Ak máte záujem o túto nehnuteľnosť alebo potrebujete viac informácií, neváhajte ma kontaktovať. Teším sa na spoločné obhliadky

Ing. Kristína Benöczová

421 910 393 229

CENA

189 000 €
Kontakt

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.


ID EYB9425