PonukaTopovať

NA PREDAJ 4 IZBOVÝ RODINNÝ DOM V OBCI BELŽA | NOVOSTAVBA | POZEMOK 384m2 - EZA8623

165 000 €


Belža
Pridané: 09. 05. 2024

Ing. Ladislav Šosták a Diamond Reality vám ponúkajú na predaj 4 izbový rodinný dom v obci Belža, len 15 kilometrov južne od Košíc.

>>>VIDEOOBHLIADKU domu si môžete pozrieť skopírovaním tohto linku do vášho prehliadača: https://youtu.be/41VEbstooTc

Jedná sa o dvojdom, pričom každý z domov má vlastný pozemok a samostatný vchod. Medzi domami je zvuková izolácia, aby bolo zabezpečené maximálne ticho voči susedom. Domy boli pred pár dňami dokončené do stavu uzavretej hrubej stavby a v tomto stave sa domy aj predávajú. Vy si tak môžete zhmotniť vaše predstavy o tom, ako by mal váš nový domov vyzerať.

Každý z domov je totožný, akurát zrkadlovo otočený a spojený je v časti, kde sa nachádza kúpeľňa a spálňa. Domček má podlahovú plochu 92m2 a dispozične je rozdelený tak, že vám tu nič chýbať nebude. Po vstupe do domu sa ocitnete v chodbe s priestorom na lavičku a vstavanú skriňu, samostatné WC, technická miestnosť, 2x detská izba (11,5m2), 1x spálňa (13m2), kúpeľňa so sprchovým kútom a WC a denná časť, ktorú tvorí kuchyňa, jedáleň a obývačka. V obývačke je predpríprava na krb, čo v budúcnosti vytvorí príjemnú atmosféru a teplo domova. Táto denná časť disponuje peknou výmerou 36m2 a je krásne presvetlená oknami po všetkých stránách a navyše je z nej výstup na 26 metrovú terasu. Každý z rodiny tu nájde svoje súkromie, množstvo úložného priestoru vám zabezpečí napr. technická miestnosť či vstavané skrine v každej izbe.

Aktuálne je dom pripravený nato, aby ste si ho mohli dokončíť podľa svojich predstáv. V dome sú použité plastové bezpečnostné dvere a okná (3sklá) v antracitovej farbe, strecha je plochá pokrytá izolačnou fóliou. Pred každým domom je už el. skrinka, prípojka na plyn a zasypaná betónová žumpa. V zadnej časti domu je vyvrtaná studňa. V prednej časti domu máte k dipozícii predzáhradku o výmere cca 40m2 a v zadnej časti domu pozemok o výmere 150m2. Zadná časť pozemku je orientovaná na západ a tak máte zabezpečené slniečko po celý deň a môžete si ho užívať pri grilovačke s priateľmi či s deťmi v bazéne.

Obec Belža je menšia obec s cca 450 obyvateľmi a tak vás tu čaká príjemný dedinský kľud, mladí susedia, keďže sa táto novostavba nachádza v novovybudovanej časti obce. V obci sa nachádza základná občianska vybavenosť, no väčšie potraviny, školy a škôlky, poštu, nájdete v najbližších obciach Seňa či Haniska. Od Košíc je obec vzdialená len 10minút autom po rovnej ceste bez obmedzení a preto je toto vhodná voľba aj pre ľudí pracujúcich v Košiciach a okolí.

Dom v stave uzavretej hrubej stavby vám ponúkame za cenu 165.000 eur vrátane všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti. Ak vás ponuka zaujala, zavolajte mi na číslo 0911 337 969.

CENA

165 000 €
Kontakt

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.


ID EZA8623