PonukaTopovať

NA PREDAJ BUDOVA S VLASTNÝM POZEMKOM | KISDYHO ULICA | POZEMOK 436m2 | KOŠICE - - EZB5228

270 000 €


Košice
Pridané: 10. 06. 2024

Ing. Ladislav Šosták a Diamond Reality vám ponúkajú na predaj budovu v centre mesta s vlastným pozemkom, Kisdyho ulica.

>>>VIDEOOBHLIADKU budovy si môžete pozrieť skopírovaním tohto linku do vášho prehliadača: https://youtu.be/bsiatZeFTE8

Takéto ponuky v centre mesta sú naozaj ojediné a ponúkajú možnosť pre podnikateľov, zabezpečiť si vlastné prevádzkové priestory. Väčšinou nájdete drahé budovy, alebo budovy bez pozemku. Dnes vám ponúkam budovu na Kisdyho ulici v mestskej časti Košice - Sever s vlastným pozemkom, na ktorom môže vyrásť niečo zaujímavé. Či už kvalitná zubná klinika, iné medicínske zariadenia, fastfood, predajňa, administratívna budova, či právnícká kancelária. Všetko je pripravené na rekonštrukciu budovy v pôvodnom stave, ktorá je už napojená na všetky IS (plyn, mestská voda a kanalizácia, elektrika)

Podľa územného plánu je táto oblasť určená pre viacpodlažné stavby a preto bola v minulosti vypracovaná štúdia a vizualizácia projektu, ktorý bolo možné v tom čase zrealizovať. Dnes je už na vás, či tu vyrastie nová administratívna budova, či budova služieb. Táto lokalita si to priam žiada. Veľmi dobrá dostupnosť aj pre ľudí bez auta vám zabezpečí potrebnú klientelu a každý naokolo o vás bude vedieť.

Pozemok s výmerou 436m2 je ideálny na vytvorenie dostatočného poštu parkovacích miest, či rozšírenie priestorov. Budova je v úplne pôvodnom stave, ale v dobrej statickej kondícii, preto nie je nutné ju búrať. Prislúcha k nej aj murovaná garáž, ktorá v minulosti slúžila ako bar.

Je určite lepšie mať vlastný priestor pre podnikanie s parkovaním v centre mesta, ako byt v prenajatých priestoroch s neistou budúcnosťou.

Cena tejto nehnuteľnosti je 270.000 eur vrátane všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti. AK vás ponuka zaujala, ozvite sa mi na číslo 0911 337 969.

CENA

270 000 €IČO:

51426072

DIČ:

2120690275


Kontakt

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.


ID EZB5228