PonukaTopovať

Na predaj lukratívny stavebný pozemok kúsok od Starej Turej - ESB7962

29 900 €


Stará Turá
Pridané: 14. 05. 2020

Výmera pozemku
1190 m2

Ponúkame na predaj lukratívny pozemok s ojedinelým výhľadom na Biele Karpaty a okolie. Orientovaný je na V/J. Nachádza sa na kopci pod horou v Starej Turej, časť Papraď. Zaujímave kúzlo na tomto pozemku vytvára stromový porast, ktorý z časti prislúcha k predmetnému pozemku. od cesty zabezpečuje maximálne súkromie - pri výstavbe domu nebude vidieť na nehnuteľnosť :-). S prístupovou asfaltovou komunikáciou a s možnosťou napojenia na elektrický stĺp. V časti pozemku je položené vodovodné potrubie - možnosť napojenia na mestský vodovod. potrubie nijako neobmedzuje výstavbu rodinného domu - od ochranného pásma je voľná šírka pozemku cca 18 m.
Prístup na pozemok je z hlavnej komunikácie mierne svahovitý a potom už len rovinatý o rozlohe 1.190 m2. Od cesty je už spomínaný stromový porast a z opačnej strany sa Vám otvorí panoráma na okolitú prírodu, ktorá nadchne hlavne milovníkov pekných výhľadov a samoty. Vo fotogalérii prikladám ilustračné fotky ako je možné približne vnímať výhľad z pohodlia domova na stromy, ktoré sa z časti nachádzajú na pozemku. Dôležité:
Podľa ÚPI mesta Stará Turá je pozemok určený na výstavbu rodinného domu - potvrdenie o možnej výstavbe máme k dispozícii.
K dispozícii nový GP plán, pozemok je vytýčený v teréne K dispozícii zameranie položenia vodovodného potrubia a súhlas s napojením na odber mestskej vody od spoločnosti PreVak, s. r. o. Stará Turá. IS. voda - vodovodné potrubie priamo na pozemku. plyn - nie
* elektrina - možnosť napojenia.

CENA

29 900 €


Súkromný inzerent
Všetky inzeráty predajcu


Kontakt

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.


ID ESB7962