PonukaTopovať

Na predaj, veľká rekreačná chata/penzión, Zemplínska šírava - EZA9602

Zadarmo


Kaluža
Pridané: 13. 05. 2024

Túžite po útulnom útočisku, ktoré vám poskytne pokoj, súkromie a príležitosť na relaxáciu v krásnom prostredí Zemplínskej šíravy? Práve sme pre vás našli to správne miesto! Naša chata kombinuje nenápadnú eleganciu s bombastickou polohou, vytvárajúc jedinečné miesto, ktoré vás ohromí.


Rozloha s Charakterom: Aj keď sa rozkladá na ploche 2342 m2, táto chata nepôsobí nápadne. Jej dizajn a poloha zachovávajú súkromie a umožňujú vám cítiť sa oddelení od ruchu sveta.
Útulná Úžitková Plocha: S úžitkovou plochou 510 m2 poskytuje dostatok priestoru pre vaše potreby a zároveň je dostatočne útulná na to, aby ste sa v nej cítili ako doma.
Kompletná Infraštruktúra: Všetky inžinierske siete, ako je verejný vodovod, kanalizácia, elektrina a plyn, sú v mieste k dispozícii, čo vám poskytuje všetky moderné výhody a pohodlie.
Vykurovanie: Plynový kotlom v pivnici zabezpečí účinné a spoľahlivé vykurovanie,
Poznámka k Lokalite:
Chata sa nachádza v tesnej blízkosti oblasti Kamenec, ktorá je známa svojou krásnou prírodou a možnosťami pre aktívny oddych. Máte prístup k šírave, ale zároveň môžete užívať ticho a pokoj svojho vlastného územia.
Vybavenie nehnuteľnosti:
Dvojposchodový objekt s čiastočnou pivnicou, Garáž pre jedno auto, Ohradené asfaltové parkovisko s kapacitou pre 8 vozidiel, Tenisový kurt pre aktívnu zábavu Plne krytý altánok s kapacitou pre 30 ľudí, ideálny pre oslavy a udalosti

Prvé poschodie nehnuteľnosti:
Tri plne zariadené byty, ktoré vám ponúkajú otvorený a priestranný dizajn, kde sa prepojená kuchyňa, obývačka a jedáleň stávajú centrom rodinného pohodlia.
Byty na prvom poschodí sú nasledovné:
Prvý byt: Obývačka, jedáleň, kuchyňa, kúpeľňa, priestranná spálňa.
Druhý byt: Obývačka, jedáleň, kuchyňa, kúpeľňa, útulná spálňa, detská izba.
Tretí byt: Obývačka, jedáleň, kuchyňa, kúpeľňa, priestranná spálňa, detská izba, a prekvapujúca zakrytá terasa.

Druhé poschodie nehnuteľnosti:
Kuchyňa, kde môžete pripravovať výnimočné jedlá.
Špajza pre uskladnenie potravín.
Spoločenská miestnosť na stretnutia a relaxáciu.
Veľká priestranná terasa, ktorá vám umožňuje obdivovať nádherný výhľad.
Dve kúpeľne pre pohodlnosť hostí.
Schodisko, ktoré vedie k 7 zariadeným izbám s kompletným vybavením, vrátane postele, vešiakových a poličkových skríň, stolíkov, a zásuvkových komôd.
Tento chata/penzión je príležitosťou na vytvorenie útulného a pohostinného miesta pre hostí, ktorí hľadajú relaxáciu a oddych v krásnom prostredí Zemplínskej šíravy. Zároveň je výbornou investíciou do budúcnosti s možnosťou generovať príjmy z prenájmu.

Ak hľadáte miesto, kde budete môcť uniknúť, relaxovať táto chata je pre vás dokonalou voľbou.
Kontaktujte nás ešte dnes a objavte túto jedinečnú nehnuteľnosť! Cena je 480 000 eur. V cene je už zahrnutý aj kompletný právny servis, vypracovanie zmluvy ,poplatky spojené s prevodom vlastníckych práv a aktívna pomoc pri vybavovaní úveru.

V prípade záujmu o obhliadku ma neváhajte kontaktovať ,veľmi rád si s Vami dohodnem osobné stretnutie a zodpoviem Vám všetky Vaše otázky.

rusnak@novebyvaniereality.sk 0951 381 363

CENA

Zadarmo


Nové bývanie

Firemná inzercia
Všetky inzeráty predajcu


Kontakt

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.


ID EZA9602