PrenájomTopovať

Na prenájom 2-izbový byt v novostavbe na pokojnom sídlisku v Šamoríne - EYA1429

750 €


Šamorín
Pridané: 26. 08. 2023

F052-212-KADA
Realitná kancelária Finanzpartner Reality ponúka na prenájom úplne nový 2-izbový klimatizovaný byt na pokojnom sídlisku v tichej, okrajovej časti mesta Šamorín. Sídlisko je vzdialené ca. 10 minút pešou chôdzou od centra mesta. Zo Šamorína je vďaka diaľnici R7 ľahko dostupná Bratislava, ca. 15 minút a taktiež Rakúsko, ca. 25 minút.
Byt sa nachádza v bytovom dome s priestrannými chodbami a výťahom na 4. nadzemnom podlaží zo 4. Byt disponuje úžitkovou plochou 40,85 m2, balkón má rozlohu 3,92 m2.
Byt pozostáva z chodby, obývacej miestnosti spojenej s kuchyňou, zo samostatnej spálne, z kúpelne a oddelenej toalety. Byt sa prenajíma zariadený na minimálne 1 rok. Nájomník si musí internet a TV zriadiť na vlastné náklady. Byt má klímu a rekuperáciu. Je vhodný pre 2 osoby.
K bytu nie je priradené parkovacie miesto, pred bytovým domom je verejné parkovanie, ktoré poskytuje dostatočné množstvo parkovacích miest.
Na prízemí bytového domu je kočikáreň, ktorú môžu nájomníci využívať na uskladnenie kočiarov a bicyklov.
Cena bytu na prenájom je 750€ s energiami za mesiac.
V prípade záujmu je pred podpisom nájomnej zmluvy potrebné uhradiť mesačné nájomné, depozit vo výške mesačného nájomného a províziu pre RK vo výške mesačného nájomného.
Ak Vás byt zaujal, neváhajte ma kontaktovať a dohodnúť si obhliadku. Teším sa na Vás.

CENA

750 €


Finanzpartner reality s.r.o.

Firemná inzercia
Všetky inzeráty predajcu


Kontakt

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.


ID EYA1429