PredajTopovať

Nové zahrády detva - váš nový domov v oáze pokoja! - 859bxeBQ6WON

Dohodou


Detva
Pridané: 03. 11. 2023

Balkón
Nie
Pivnica
Nie
Výťah
Nie

🌳 Nové zahrády detva - váš nový domov v oáze pokoja! 🌳

Máte jedinečnú príležitosť získať si svoj vlastný kúsok v tichej lokalite na Štúrovej ulici v krásnom meste Detva. Predávame posledné voľné byty s 1, 2, 3 a 4 izbami v novostavbe Nové záhrady detva.

🌆 Výnimočné miesto 🌆

Nové záhrady detva sa nachádzajú v tichej lokalite, ktorá ponúka pokoj a súčasne výbornú občiansku vybavenosť. V bezprostrednej blízkosti bytového domu nájdete Tesco, lekáreň, čerpaciu stanicu, poštu a banku.

🌄 Svahovitá lokalita s úchvatným výhľadom 🌄

Nové záhrady detva sú situované v svahovitej lokalite, čo Vám umožní vychutnať si úchvatné výhľady a príjemnú atmosféru. Toto bývanie je synonymom pokoja a kľudu.

🌐 Rýchly a spoľahlivý internet a komunikácia 🌐

Všetky byty sú vybavené optickým káblom, ktorý zabezpečuje rýchly a spoľahlivý prístup na Internet, Televíziu, Telefón - pevnú linku a WiFi cez nuo. sk. Už nikdy nebudete mať problémy so slabým signálom alebo pomalým pripojením.

🏢 Moderný regeneratívny výťah a TOP správa 🏢

V bytovom dome máme moderný regeneratívny výťah pre vaše pohodlie a zabezpečili sme TOP správu bytového domu, čo Vám poskytuje pokoj a istotu.

🚗 Parkovacie miesto a skladový priestor vrátane v cene 🚗

Pri kúpe bytu dostanete aj vlastné parkovacie miesto a skladový priestor, takže budete mať dostatok miesta pre uskladnenie všetkého potrebného. Niektoré byty majú 2 parkovacie miesta v cene.

🚗 Pohodlný príjazd z diaľnice R2 🚗

Máte priamy vjazd do mesta z novučkej diaľnice R2, čo znamená rýchly a bezproblémový prístup k vášmu novému domovu.

💰 Výhodné financovanie 💰

Sme pripravení Vám pomôcť s financovaním za najlepších podmienok na trhu. Nechajte nás sa postarať o všetky finančné služby spojené s kúpou Vášho nového bytu, aby ste si mohli jednoducho a bezstarostne vychutnať krásu svojho nového bytíku.

Nechte sa okúzliť krásou tohto miesta a získať svoj nový domov, ktorý splní všetky Vaše očakávania. Kontaktujte nás ešte dnes a dozviete sa viac o tejto výnimočnej ponuke. Vaše Nové záhrady detva Vás čakajú! 🏡✨

www. novezahradydetva. sk

CENA

Dohodou


Súkromný inzerent
Všetky inzeráty predajcu

NEFI

Adresa podnikania:

Pribišova 47

Tel.:

0915633101


Kontakt

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.


ID 859bxeBQ6WON