PonukaTopovať

Ponuka práce – skladník/Holandsko/práca v sklade s ovocím a zeleninou/ - E2abBpv2xrwv

Zadarmo

Zahraničie
Pridané: 27. 07. 2022

Absolvent
Áno
Výška mzdy
12

Kentex Personnel hľadá skladníkov pre dynamicky fungujúcu spoločnosť, ktorá sa zaoberá distribúciou zeleniny a ovocia.

Mzdové podmienky:

•22 rokov – 11,04€/hodina(brutto)
•21 rokov – 10,80€/hodina(brutto)
•Vodič VZV – 11,60€/hodina(brutto)

Príplatky:
Pondelok až piatok:
•40% zo základnej mzdy za prácu od pondelka do piatku medzi 00:00 – 6:00 a 23:00 – 00:00
•25% zo základnej mzdy od pondelka do piatku medzi 19:00 – 23:00
Soboty:
•40% zo základnej mzdy za prácu v sobotu medzi 00:00 – 6:00
•20% zo základnej mzdy za prácu medzi 15:00 – 23:00
Sviatky:
•100% zo základnej mzdy počas sviatkov
Nadčasy:
•35% zo základnej mzdy za nadčasy (nad 40hodín týždenne)

Náplň práce:

•Kontrolovanie prichádzajúcich a odchádzajúcich produktov
•Triedenie a registrácia produktov podľa noriem
•Hlásenie zistených problémov

Benefity:

•Príplatky za nočné zmeny
•Príspevok na dovolenku 8% z týždenného príjmu
•Pracovné oblečenie zabezpečené zamestnávateľom
•Trvalý prístup k plánovaniu zmien, výplatnej páske a ďalším dokumentom cez internet, cez zamestnanecký portál
•Starostlivosť koordinátora v Holandsku
•Týždenné vyplácanie – prevodom na účet
Požiadavky:
•Znalosť anglického jazyka na úrovni B1
•Vodičský preukaz typu B (výhodou)
Ubytovanie:

•Zabezpečené zamestnávateľom

Pracovné dni a hodiny:

•Od pondelka do soboty
•Prvá zmena medzi 5:00 až 6:00hod
•Druhá zmena medzi 14:00, 15:00, 16:00, 17:00hod

Kontaktujte nás cez správu, email - jobs@kentexpersonnel.co. uk alebo na telefónnom čísle +421 947 940 864

Ďakujeme Vám za záujem o túto pozíciu a tešíme sa spoluprácu s Vami!

CENA

Zadarmo

Súkromný inzerent
Všetky inzeráty predajcu

Kontakt

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.

ID E2abBpv2xrwv