PonukaTopovať

Ponuka práce-skladník/Holandsko/sklad s elektronikou/ - GZLr9PD2aWeE

Zadarmo

Zahraničie
Pridané: 27. 07. 2022

Absolvent
Áno
Výška mzdy
13

Kentex Personnel hľadá skladníkov pre dynamicky fungujúcu spoločnosť, ktorá sa zaoberá distribúciou elektroniky.

Mzdové podmienky:

•Skladník – 12,01€/hod(brutto)
•Vodič VZV – 12,65€/hod(brutto)
•Vodič nákladného auta - 13,19€/hod(brutto)

Náplň práce:

•Načítavanie objednávok
•Vychystávanie objednávok
•Ukladanie tovaru do políc
•Kontrolovanie kvality tovaru
•Balenie tovaru

Benefity:

•Pracovné oblečenie zabezpečené zamestnávateľom
•Trvalý prístup k plánovaniu zmien, výplatnej páske a ďalším dokumentom cez internet, cez zamestnanecký portál
•Týždenné vyplácanie – prevodom na účet
Požiadavky:
•Znalosť anglického jazyka na úrovni B1-B2
•Ochota vykonávať fyzickú prácu
•Vodičský preukaz typu B (výhodou)
Ubytovanie:

•Zabezpečené zamestnávateľom

Kontaktujte nás cez správu, email - jobs@kentexpersonnel.co. uk alebo na telefónnom čísle +421 947 940 864

Ďakujeme Vám za záujem o túto pozíciu a tešíme sa spoluprácu s Vami!

CENA

Zadarmo

Súkromný inzerent
Všetky inzeráty predajcu

Kontakt

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.

ID GZLr9PD2aWeE