PredajTopovať

Pozemok obkolesený lesmi Malých Karpát - E2abBBBkvbwv

160 000 €


Horné Orešany
Pridané: 28. 06. 2023

Pripravenosť k výstavbe
Schválené v územnom pláne
Vodovodná prípojka
V dosahu
Výmera pozemku
2001 m2

Ak hľadáte oázu pokoja a oddychu, potom je pre Vás náš nádherný pozemok obkolesený lesmi Malých Karpat tým ideálnym miestom na stavbu rodinného domu, alebo chaty.

Veľkorysý priestor o rozlohe 2001 m² v rekreačnej osade Majdán v obci Horné Orešany na úpätí Malých Karpát je ideálny na život pre rodiny s deťmi, či na bezstarostné chvíle na chate s rodinou a priateľmi.

Na pozemku, ktorý vyniká svojou súmernosťou, je možné zastavať plochu o rozlohe 80 m² a zriadiť objekt na celoročné bývanie s obytným podkrovím so súpisným číslom a trvalým pobytom. Celková úžitková plocha domu môže byť cca 150m2 - záleží od projektu domu. A pritom všetkom Vám stále zostáva nadštandardný priestor v okolí Vašej obytnej plochy, ktorý je veľkou devízou pre milovníkov súkromia v harmonickom a priestrannom prostredí.

Okolie ponúka množstvo príležistostí na turistiku, cykloturistiku, ako aj ľahké prechádzky v prírode pre najmenších i staršiu generáciu.

Neďaleko od pozemku je vybudovaná vodná nádrž, ktorej prvoradým účelom je ochrana pred povodňami a zásobovanie vodou. Pre svoje výborné podmienky na rybolov je však obľúbeným miestom rybárov a v letnom období sa využíva aj na kúpanie (na vlastné riziko) a vodné športy. Na svoje si prídu tiež priaznivci hubárčenia, ako aj poľovníctva.

K dispozícii je aj autobusová linka do okolitých dedín a Trnavy.

Ak teda hľadáte prekrásne miesto na splnenie svojho sna o pokojnom a priestrannom bývaní v srdci prírody, potom je náš pozemok ideálnym miestom pre Vás.

CENA

160 000 €


Súkromný inzerent
Všetky inzeráty predajcu


Kontakt

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.


ID E2abBBBkvbwv