PonukaTopovať

Práca pre opatrovateľku v Nemecku - 859bxvZ22rON

1 600 €

Zahraničie
Pridané: 25. 05. 2022

Absolvent
Nie
Požadované jazykové znalosti
Nemecký jazyk
Úroveň jazykových znalostí
Aktívny užívateľ
Výška mzdy
1600

Popis pracovnej ponuky
Býva v byte, opatrovateľka má vlastnú izbu, fajčenie povolené vonku, internet, chodí Pflegedienst, eventuálne nočné vstávanie, celodenná strava, overená rodina, overený obchodný partner, hradene odvody aj počas turnusového voľna, pravidelné mesačné striedania, má psíka, treba predovšetkým robiť spoločnosť
Miesto výkonu práce:
Mníchov
Druh pracovného pomeru:
TPP / Živnosť

Mzdové podmienky:
1600€ netto – turnus

z toho 100 € hradené cestovné

Dĺžka turnusu:
1 mesiac

Nástup:
03.06. 2022

Pacient:
Pani 78 ročná, 50 kg, 160 cm, začiatočná demencia, pohybuje sa samostatne, stupeň opatrovania 3

Pomôcky

Výhoda
Pracovná ponuka k seniorke, ktorá má len začiatočnú demenciu, pohybuje sa samosatne

Požiadavky na zamestnanca:
Pracovné skúsenosti s opatrovaním rodinného príslušníka alebo klienta.

Jazykové znalosti: ideálne nemecký komunikatívny

Základná zložka platu: výkon práce v DE 9,82 €/hod.

Základná zložka platu: výkon práce v SR 3,71 €/hod.

* Práca aj na SK živnosť

CENA

1 600 €

Súkromný inzerent
Všetky inzeráty predajcu

BeeWork s.r.o.

Hlavné sídlo:

Rudohorská 33 Banská Bystrica 974 11

Adresa podnikania:

IČO:

54084822

Tel.:

0940997100

praca@beework.sk

Web:

Kontakt

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.

ID 859bxvZ22rON