PonukaTopovať

Predaj ešte neobývaného 2i bytu na Kyjevskej, zariadenie, rekonštruk. - EZB5142

169 900 €


Bratislava - Nové Mesto
Pridané: 09. 06. 2024

Balkón
Nie
Pivnica
Nie
Výťah
Nie
Rozloha bytu
38 m2
Celková úžitková plocha
38 m2

Ponúkame na predaj práve dokončený nanovo kompletne nadštandardne zrekonštruovaný 2i byt v tehlovom dome na Kyjevskej ul , BRATISLAVA - Nové mesto, o výmere 38m2, pivnica. K bytu prislúcha aj balkón, ktorý nie je súčasťou bytu, ale nachádza sa na medzi poschodí.
Ďalšou výhodou bytu je jeho orientácia na juhozápad, vďaka ktorej má byt veľmi nízke náklady na bývanie a je slnečný i presvetlený.
Dispozícia bytu: samostatná chodba, obývačka spojená s kuchyňou, samostatná spálňa, kúpeľňa s veľkým sprchovým kútom spoločná s WC -Geberit.

Byt je po práve dokončenej kompletnej novej modernej a nepoužívanej rekonštrukcii vrátane novej elektroinštalácie, výmeny radiátorov, prívodov i odtokov vody.
V rámci rekonštrukcie boli vymenené: nové bezpečnostné vchodové dvere s 13-bodovým zamykaním, nové kvalitné plávajúce laminátové podlahy tvrdosti 8mm. Kúpeľňa: nový sprchový kút nová batéria, kúpeľňová skrinka s umývadlom a batériou, nové veľkoformátové moderné obklady i veľkoformátová dlažba, bodové osvetlenie. Nové WC zn. Geberit s dvojitým splachovaním, vývod a prívod na práčku i sušičku. V celom byte sú nové biele drevené interiérové drevené dvere drevené zárubne a moderné hranaté kľučky.
Nové stierky a maľovky v celom byte, nové rozvody vody a odpadu.
Kompletne nová elektroinštalácia v celom byte: nová rozvodná poistková skrinka;nová skrinka na wifi router-optiku predpríprava na klimatizáciu, bodové stropné osvetlenie v celom byte -sadrokartónové stropy s bodovým osvetlením, nové osadené nové vypínače zásuvky; vývody pre osadenie svietidiel a predprípravou na klimatizáciu, revízna správa z elektroinštalácie je samozrejmosťou.

V CENE BYTU je úplne nová moderná na mieru robená kvalitná kuchynská linka v trendovej farbe kašmír vrátane všetkých zabudovateľných spotrebičov zn. CONCEPT /umývačka riadu 60cm, digestor, sklo-keramická varná indukčná doska, teplovzdušná rúra a vysoká chladnička s mrazničkou/. Byt je kompletne vybavený na mieru robeným kvalitným nábytkom vo farbe kašmír s kombináciou dreva a v identickej farbe s podlahou - hala: na mieru robená šatníková skriňa s nadstavcami a úložným priestorom na topánky, kabáty, kabelky, v spálni na mieru robená 2-dielna roll-dor skriňa so šuplíkmi, policami a či vešaním, nad posteľou úložné nadstavce s policami a sektorové poličky na knihy, čo je samozrejme zahrnuté v konečnej cene.

Mesačné náklady iba 87,- € vrátane FO elektrina 20,-eur.
Obytný dom aktuálne prebieha rekonštrukciou : zateplenie bytového domu, nová strecha, nové spoločné priestory a bude aj nový výťah. Skvelá komunikácia s domovým dôverníkom i so správcom obytného domu. Bezproblémové parkovanie možné pri bytovom dome na veľkých parkoviskách pred domom z obidvoch strán.
Pozemok pod domom je v spoluvlastníctve vlastníkov bytov v dome a časť prislúcha k bytu.

Byt je svetlý a vzdušný,orientovaný na juhozápad s krásnym výhľadom do zelene a tichého prostredia. Slušný vchod a aj milí susedia.
Lokalita: Nové Mesto je TOP lokalita Bratislavy, nakoľko je len na skok do centra hoci aj bez použitia MHD. Pri bytovom dome sú k dispozícii viaceré detské ihriská, kde sa môžu deti vyblázniť, parčíky, MŠ a ZŠ, kompletná občianska vybavenosť. V blízkosti ale bez hluku sa nachádza zastávka električky a na Račianske mýto je len 1 zástavka a z neho je len na skok na hlavnú vlakovú stanicu /3 zástavky/

Byt je bez akýchkoľvek tiarch!
Voľný ihneď kúpou!
Možný úver.
Cena 169.900,-EUR provízia vo výške 2%

Tel: 0903 466 147, 0905 643 966

Cena je vrátane kompletného servisu spojeného s kúpou nehnuteľnosti ( vyhotovenie rezervačnej zmluvy, autorizovanej Zmluvy o prevode vlastníctva nehnuteľnosti, Návrhu na vklad, promptné zabezpečenie súdnoznaleckého posudku, uhradenie správneho poplatku spojeného so zavkladovaním Zmluvy o prevode )

CENA

169 900 €


IP REAL

Súkromný inzerent
Všetky inzeráty predajcu


Kontakt

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.


ID EZB5142