PonukaTopovať

Predaj, Rodinný dom, Ivanka pri Dunaji - EZA0878

333 000 €


Ivanka pri Dunaji
Pridané: 25. 03. 2024

Priestranný RODINNÝ DOM s bazénom a terasami, ktorý je vhodný na REKONŠTRUKCIU, ponúka nekonečné MOŽNOSTI pre prispôsobenie a vytvorenie luxusného a KOMFORTNÉHO BÝVANIA podľa vašich potrieb a predstáv.

Dom je prízemný, podpivničený, zateplený, napojený na všetky IS. Úprava okolia domu a vytvorenie záhrady ponúka možnosť pestovať kvety, zeleninu alebo bylinky.

Celková rozloha pozemku: 460 m2.
Zastavaná plocha: 120 m2 (pôdorys domu 15 x 8 m).
Úžitková plocha: 240 m2.

AKTUÁLNA DISPOZÍCIA DOMU:
Prízemie: vstupná chodba, kuchyňa, jedáleň, špajza, samostatná toaleta, kúpeľňa s toaletou, 2x samostatná izba, priestranná (40 m2) obývacia izba s krbom. Z izby je vstup na vonkajšiu zastrešenú terasu (35 m2) s krbom.

Suterén domu: chodba, kotolňa, 1x miestnosť/dielňa, vnútorný bazén s WC a sprchou, garáž.

Podkrovie domu: prístupné samostatným schodiskom, možnosť zobytniť, k dispozícií architektonický návrh na plnohodnotný 4 izbový byt s rozlohou 100 m2.

Vonkajší krytý bazén 6m x3m x1,5m. Obidva bazény (vonkajší aj vnútorný) je možné vykurovať plynovým kotlom/príp. strešným kolektorom. Bazény ponúkajú možnosť relaxácie.

LOKALITA: Obec ponúka okrem pokojného bývania aj kompletnú občiansku vybavenosť - zdravotné stredisko, škôlky, ZŠ, pošta, potraviny, lekáreň, banky, reštaurácie, kaviarne. V rámci voľného času môžete využiť novú cyklotrasu, prechádzky v parku čí letné kúpanie v jazere. Bezprostredná blízkosť hlavného mesta vzdialeného len 15 km. Dobré vlakové a autobusové spojenie ako aj pripojenie na obchvat D4/R7.

Neváhajte ma kontaktovať ohľadom bližších informácií a obhliadky na tel. č. 0905 947 480.

Cena: 333.000 Eur (v prípade vážneho záujmu dohoda možná).

Dom je vyprataný, vymaľovaný, bez tiarch, kúpou ihneď voľný.

CENA

333 000 €


Nové bývanie

Firemná inzercia
Všetky inzeráty predajcu


Kontakt

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.


ID EZA0878