PonukaTopovať

Predaj, veľký stavebný pozemok-Veľké Ludince(N115-14-FRAD) - EYB9162

32 900 €


Veľké Ludince
Pridané: 10. 02. 2024

N115-14-FRAD

Link na video obhliadku: youtu.be/njyqggGvMsY?si=KMehX-RNqAwavR6Z

Ponúkame vám na predaj veľký stavebný pozemok v obci Veľké Ludince, okres Levice. Pozemok má z jednej strany šírku 6 m a po 40 m sa rozširuje na 25 m, zatiaľ čo z druhej strany má krásnych 27 m. Je mierne svahovitý, slnečný a prístupný z oboch strán z asfaltovej cesty. Z oboch strán sú prístupné inžinierske siete, ako je voda, plyn a elektrika. Tento pozemok je ideálny aj na výstavbu viacerých rodinných domov.

Cena: 32 900 €

Nezmeškajte túto výnimočnú príležitosť a kontaktujte nás pre viac informácií.

Prostredníctvom nášho finančného poradcu Vám pomôžeme s financovaním kúpy nehnuteľností.
NAŠE CENY SÚ VRÁTANE PROVÍZIE ZA KOMPLETNÝ SERVIS A SÚ SCHVÁLENÉ MAJITEĽOM

K dispozícii sú základné občianske služby v obci, ako je materská škola, základná škola,potraviny, pošta, lekáreň a lekárske ambulancie.

Veľké Ludince sa nachádza približne 19 km od mesta Želiezovce, 38 km od Nových Zámkov a 36 km od Levíc a 28 km od mesta kúpeľného a hraničného mesta Štúrovo.

Turistika:

Môžete si vychutnať prechádzky po malebnom vidieckom prostredí s bohatou prírodou. Okolité lúky, poľa a lesy poskytujú ideálne trasy pre príjemné prechádzky a objavovanie krásy okolitej prírody. Zároveň si môžete vychutnať pokoj a pokojnú atmosféru tohto miesta.

Rybolov:

V blízkosti sa nachádzajú rôzne rybníky a jazerá, ktoré sú ideálne pre rybárčenie. Môžete sa tešiť z chytania rôznych druhov rýb, ako sú sumce, kapor, alebo iné druhy, ktoré sa tu vyskytujú. Nech už ste začiatočník alebo skúsený rybár, nájdete tu vhodné miesto pre svoje obľúbené hobby.

Cykloturistika:

Okolité cesty a chodníky vám umožnia objavovať krásy vidieckeho prostredia a pokochá sa scenériou Nitrianskeho kraja. Môžete si naplánovať výlety rôznej obtiažnosti a dĺžky podľa svojich preferencií.

CENA

32 900 €


Nové bývanie

Firemná inzercia
Všetky inzeráty predajcu


Kontakt

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.


ID EYB9162