PonukaTopovať

Rezervované - rodinný dom Trstené pri Hornáde - kAdWNBPo0WgV

199 000 €


Košický kraj
Pridané: 04. 07. 2024

Mgr. Jaroslav Ičo a Diamond Reality Vám exkluzívne ponúkajú na predaj útulný dom, ideálny pre tých, ktorí túžia po pokojnom živote v blízkosti prírody. Nachádza sa v obci Trstené pri Hornáde, ktorá je len 18 km od Košíc. S okolitými lesmi, ponúka toto miesto množstvo príležitostí na turistiku a oddych. Tento dom so svojou celkovou úžitkovou plochou cca 280 m² a veľkým pozemkom o rozlohe 697 m² poskytuje dostatok priestoru pre komfortné bývanie.

V prípade záujmu o dom je možné dokúpiť priľahlé samostatné parcely o veľkosti 634 a 784m2 za veľmi výhodnú cenu

Popis nehnuteľnosti:

Počet izieb: 5

Prízemie: Priestranná obývačka, kuchyňa, chodba, kúpeľňa s WC, izba s terasou.

Poschodie: Veľká miestnosť spojená s chodbou, slúžiaca aj ako obývačka, 3 samostatné a nepriechodné izby, kúpeľňa s WC, balkón.

Pivnica: Priestranná pivnica s technickou miestnosťou a ďalšími miestnosťami.

Dom je postavený z materiálu kvader a tehla, okná sú plastové, kúrenie a ohrev vody zabezpečené plynovým kotlom. Inžinierske siete: Elektrina, obecný vodovod, plyn. Strešná krytina - Bramac.

Obec ponúka dostatočnú občiansku vybavenosť vrátane školy, škôlky a potravín, čo prispieva k pohodlnému životnému štýlu. Okolie je ideálne pre milovníkov prírody, ktorí ocenia krásne lesy a možnosti pre aktívny oddych.

Ak hľadáte dom v tichom prostredí, táto nehnuteľnosť je pre vás. Nezmeškajte túto príležitosť a kontaktujte nás pre viac informácií alebo na obhliadku.

dom košice okolie, košice, kosice, dom, Čaňa, Valaliky, Ždaňa, Haniska

CENA

199 000 €


Mgr. Jaroslav Ičo

Firemná inzercia
Všetky inzeráty predajcu

IČO: 51426072

DIČ: 2120690275


Kontakt

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.


ID kAdWNBPo0WgV