PrenájomTopovať

Rezervované - zrekonštruované priestory na prenájom - Košice Sever - 72 m2 - nVgbw7veDb9O

490 €


Košický kraj
Pridané: 04. 07. 2024

Diamond reality vám ponúka na prenájom veľkorysý Nebytový priestor na Hlinkovej ulici o výmere necelých 72 m2.

Dispozícia:

Vstup do nebytových priestorov je možný priamo z ulice a vnútorné členenie priestorov záleží na vás a vašich potrebách. Priestory sú presvetlené oknami takmer zo všetkých strán a tým poskytujú priestor na akúkoľvek prevádzku. Nájdete tu kuchynku, šatne, výlevku a 2 menšie sklady a 3 toalety. Jednoduchou úpravou je možné dosiahnuť rozčlenenie na viacero väčších či menších miestností alebo zrušiť dočasne vybudované priečky a z menších skladov vybudovať väčšie miestnosti, ktoré vám vedia slúžiť ako drobné dielne, úložný priestor, šatne, skúšobne, malé kancelárie a pod.

účel prevádzky:

V takom prípade si tu viete zriadiť notársky úrad, krajčírsku dielňu, platenú herňu pre detičky s kaviarňou a vonkajším posedením, menšiu firmu s predajňou, servis menších strojov s predajňou, alebo iba samotný servis, centrum voľného času pre rôzne krúžky a školopovinné deti, taktiež telocvičňu pre skupinové športy, knižnicu alebo ateliér. Prínosom by bolo určite aj skrášľovacie štúdio – kozmetika, nechtový dizajn, barber, predlžovanie vlasov či konzultačný kútik psychologickej poradne.

Lokalita:

Jednou z najväčších pridaných hodnôt samotných priestorov je ich lokalita. Košice časť Sever – považované aj za širšie centrum – má vynikajúcu dostupnosť z ktorejkoľvek časti mesta navyše v bezprostrednej blízkosti obchodného domu Beta, kde ľahkú dostupnosť zabezpečí parkovanie alebo zastávka MHD (1 min od prevádzky).
Samotné priestory sa nachádzajú pod bytovým domom, kde je viac takýchto prevádzok a teda je vysoko pravdepodobné, že klienti, ktorí o vašej prevádzke doteraz nevedeli vás môžu objaviť práve tu – v skupine iných služieb a možno podobných prevádzok.

Priestory sú vkusne zariadené a sú po kompletnej rekonštrukcii. Momentálne zriadenou a aj dlho fungujúcou prevádzkou je predaj sudového vína s príjemným posedením, v ktorej je možné samozrejme pokračovať.

Podmienky:

Cena. 490 energie (cca 200 Euro)

Nutné zložiť depozit vo výške 2 nájmov

Voľné od 1.8. 2024

Majiteľ je prístupný akejkoľvek diskusii a ústretový pomôcť Vaším nápadom.

Ak Vás teda ponuka zaujala a potrebujete zodpovedať aj ďalšie otázky, budem rada ak mi dáte vedieť na:

421 910 393 229

benoczova@diamondreality.skNa obhliadku sa teší:

Ing. Kristína Benöczová - Váš spoľahlivý realitný maklér
Komplexné poradenské služby vrátane prípravy nájomných zmlúv
Právny servis zabezpečujeme advokátskou kanceláriou

CENA

490 €


Ing. Kristína Benöczová

Firemná inzercia
Všetky inzeráty predajcu

IČO: 51426072

DIČ: 2120690275


Kontakt

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.


ID nVgbw7veDb9O